تناسب اندام بعد از زایمان

تناسب اندام بعد از زایمان
آذر ۹, ۱۳۹۵

تناسب اندام بعد از زایمان

جهت شکل و ظاهر و همچنین بزرگی شکم عامل های متفاوتی تاثیر گذار میباشند . این عوامل میتواند بارداری  ، ویژگی های ارثی و ژنتیکی و همچنین روند طبیعی پا به سن گذاشتن نیز باشد . در این مقاله موضوع ” تناسب اندام بعد از زایمان ” را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

تناسب اندام بعد از زایمان

به طور کلی یکسری از بیماران نتوانسته‌اند با تعدیل ورزش کردن و رژیم غذایی ، عضلات قسمت میانی را تقویت کنند و به تناسب اندام دست یابند . روش های کوچک کردن شکم می‌تواند خبر خوبی برای این دسته افراد برای بهبود در زیبایی اندامشان باشد . دکتر حمید رضوانی با استفاده از روش های جدید و بهره‌گیری از تجربه خود در زمینه لاغری شکم و پهلو اندامی متناسب را برای بیماران خود به ارمغان می آورد

به طور کلی روش لیپوماتیک مناسب برای افرادی میباشد که به دنبال تناسب اندام بعد از زایمان و همچنین برای بانوانی مفید است که پوست شکم‌شان پس از چند قلوزایی بیش از حد کشیده شده است . با انجام این روش بیمار میتواند طی فرآیندی طبیعی به حالت عادی و دلخواه خود نیز باز گردد.

انجام لیپوماتیک میتواند پاسخ مشکلات افرادی باشد که تلاش های فراوانی کرده اند جهت از بین بردن چربی های اضافی ، ولی نتوانسته اند از دست این چربی ها خلاص شوند و از نظر آنها این چربی ها از بین نمی روند و یا به عبارت دیگر خیال آب شدن ندارند . همچنین افرادی که دائما نگران وجود این چربی‌های اضافی و  سرسخت در اندامشان میباشند و رسیدن به اندامی مطلوب را رویایی دور از دسترس می‌پندارند میتوانند از روش لیپوماتیک استفاده کرده و نتیجه ی دلخواه خود نیز برسند به طور کلی با روی آوردن به روش لیپوماتیک میتوانند به درمان چاقی شکم و ناحیه های دیگر نیز خاتمه بخشند .

در روش لیپوماتیک به دلیل اینکه بیش از 80 درصد چربی نیز تخلیه می‌شود ، امکان بازگشت چاقی بسیار کم میباشد ، اما اگر بیمار بعد از عمل موارد توصیه شده توسط پزشک را نیز رعایت نکند و  پرخوری نماید یا دچار اختلال در سوخت و ساز بدن بشود ، احتمال دارد بخش دیگری از بدن او بزرگ شود و نتیجه لیپوماتیک را نیز خراب کند .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )