سوالات متداول لیزر لیپولیز

سوالات متداول لیزر لیپولیز
تیر ۳۱, ۱۳۹۶

سوالات متداول لیزر لیپولیز

این سایت ارائه دهنده ی موضوعات لاغری با پیکرتراشی می باشد شما می توانید با خواندن مطلب هایی که گذاشته می شود اطلاعات لازم درباره ی این دستگاه ها را به دست آورید و همچنین دریابید کدام دستگاه با شرایط شما می تواند لاغری را بهتان هدیه دهد. دستگاه لیزر لیپولیز یکی از روش های پیکرتراشی می باشد که استفاده از آن برای خیلی ها سوال آور است که آیا می توانند از آن بهره ببرند یا خیر. مطالب پایین با موضوع سوالات متداول لیزر لیپولیز برایتان توضیح خواهد داد آیا جزو کاندید های دستگاه لیزر لیپولیز هستید یا خیر. ( سوالات متداول لیزر لیپولیز )

سوالات متداول لیزر لیپولیز

مقدمه :

چاقی و اضافه وزن به دو دسته ی کلی تقسیم می شود.

چاقی ارثی ، چاقی به دلیل تغذیه ی نامناسب.

چاقی ارثی در ابتدا از کودکی مشخص می شود و چاقی به دلیل تغذیه با خوردن غذاهای چرب و فست فود و هم چنین کم تحرکی ایجاد می شود که سبب این عوامل، تغییر سبک زندگی می باشد.

خود چاقی از نظر پزشکان به تنهایی بیماری به حساب نمی آید، بلکه مشکلاتی نظیر تنگی نفس ، دیابت، بیماری های قلبی، بیماری های ریوی ، ایجاد شدن چنین مشکلات باعث می شود چاقی نیز جزو بیماری ها به حساب بی آید.

افراد با دانستن این که پس از چاق امکان دارد دچار این بیماری ها شوند به دنبال راه حلی برای از بین بردن چربی های خود می گردند که ما روش های استفاده از دستگاه های پیکرتراشی را معرفی می کنیم. یکی از این دستگاه ها لیزر لیپولیز نام دارد که در ادامه ی مقاله به طور خلاصه درباره ی چگونگی این دستگاه و کانید های منسب آن توضیح خواهیم داد.

دستگاه لیزر لیپولیز :

این دستگاه برای حذف چربی ها روش تخریب کردن را انجام می دهد. یعنی با یک فیبر نور لیزری داخل بافت های چربی می شود و با تابشی که اشعه ی آن بر روی سلول های چربی وارد می کند، چربی ها را به صورت نیم مایع در می آورد و در انتهای کار در صورت لزوم با مکش ضعیف این چربی ها را تخلیه و یا جذب می کند.

 سوالات متداول لیزر لیپولیز :

سوالات زیادی که درمورد این دستگاه پرسیده می شود این است که همه ی افراد می توانند از دستگاه لیزر لیپولیز استفاده کنند یا خیر.

افرادی که می توانند از این دستگاه استفاده کنند باید ضخامت حجم چربی آن ها ما بین 1 تا6 سانتیمتر باشد و همچنین قوام جداره ی شکمشان بایستی سفت باشد. ( سوالات متداول لیزر لیپولیز )

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

بادی جت , پروتز سینه )