عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود
مرداد ۱۱, ۱۳۹۶

عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

در ابتدا قبل از هر چیزی باید گفته شود ،داشتن اطلاعات درخصوص جراحی مورد نیاز می تواند به شما کمک کند تا نتیجه ی دلخواه و مطلوبی را مشاهده کنید. به این جهت اگر تصمیم به خلاصی از چربی ها ی موضعی خود را گرفته اید، اطلاعات این مقاله می تواند به شما کمک کند تا راهکار مناسب را برگزینید. ( عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود )

عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

مطلب های این مقاله ،نوشته شده با موضوع لیپولیز و عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود ،می باشد.

مقدمه :

تقريبا همه ما اين را باور داریم که کليد و راه کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام، تغذیه مناسب به همراه تحرک می باشد ،اما بسیاری از افراد با دانستن این نکته به آن عمل نمی کنند و همچنین براي کاهش وزن و تناسب اندام که رعايت همين دو نکته کافي می باشد را عمل نمی کنند.

در جهان امروز کم کردن وزن و همچنین درمان چاقی برای اکثر افراد به یک معضل بزرگی تبدیل شده است که بسیاری از به وجود آمدن بیماری ها رابطه مستقیم با ازدیاد چربی و وزن دارند . عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود )

این بیماری ها می توان بیماری های کبد چرب، دیابت، فشار خون، درد مفاصل، تنگی نفس، بعضی از مشکل های گوارش و… باشد.

برای از بین بردن چربی های موضعی برخی از افراد روش های ورزش و یا رژیم های غذایی را انتخاب می کنند. این دو روش برای افرادی مناسب می باشد که میزان چربی در بدن آن ها زیاد نباشد،افراد با چربی با میزان زیاد اکثراً نمی توانند با ورزش و رژیم غذایی به تناسب اندام برسند.

تکنیک های پیکرتراشی می تواند راهکار مناسبی برای چنین افرادی باشد.

این تکنیک ها دستگاه های مختلفی دارد که می توان به :

حال می پردازیم به یکی از راه های مناسب برای لاغری با کم ترین زمان.

دستگاه لیپولیز :

ساخت و به ثبت رسیدن دستگاه لیپولیز در 13 اکتبر 2006 در سازمان غذا و دارویی کشور آمریکا می باشد که با بهره گیری از لیزر سبب خارج شده چربی ها می شود.

عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود ؟

دستگاه لیپو‌لیز  که به کمک لیزر انجام می شود، جزو روش های کم تهاجمی می باشد .

این روش با کمک لیزر و همچنین فیبر نوری در طول موج های متعدد و به کمک گرما به تکه تکه کردن وذوب کردن بافت چربی می انجامد.

این تکنیک یک فرآیند مختلف از لیپوساکشن می باشد که جزو حذف چربی از بدن به واسطه ی ساکشن خلاء می شود.( عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود)

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

بادی جت , پروتز سینه )