لیزرلیپولیز برای لاغری

لیزرلیپولیز برای لاغری
دی ۳۰, ۱۳۹۵

لیزرلیپولیز برای لاغری

لیزرلیپولیز برای لاغری ، روشی با حداقل تهاجم برای از بین بردن چربی های دائمی می باشد که چربی های نقاطی از بدن که دارای چربی های موضعی می باشند را از بین می برد . لیزرلیپولیز برای لاغری از انرژی لیزر استفاده می کند و به این ترتیب بدن ظاهری زیبا پیدا می کند . لیزر لیپولیز موجب فروپاشی غشای سلول های چربی شده و آن ها را به حالت امولسیون در می آورد که بعدا می توان به راحتی آن ها را به وسیله ی لوله ی مخصوصی از بدن خارج نمود .

لیزرلیپولیز برای لاغری

افراد مناسب برای لیزرلیپولیز :

در صورتی که در بدن خود چربی اضافه دارید که با استفاده از رژیم غذایی و ورزش نیز از بین نمی روند ، می توانید با استفاده از لیزرلیپولیز آن ها را از نقاط بدن رفع کنید . افرادی که دچار بیماری های زیر باشند نمی توانند تحت عمل لیزرلیپولیز قرار بگیرند .

  • عارضه هی قلبی
  • دیابت نوع اول
  • عارضه های کلیوی
  • سرطان
  • وجود پیچ و پلاک های فلزی در قسمت مورد نظر .

تمام افرادی که می خواهند تحت عمل لیزرلیپولیز قرار بگیرند حداقل باید 18 سال سن داشته باشند . محدودیت سنی حداکثر نیز برای این عمل وجود ندارد البته مناسب بودن یا مناسب نبودن این عمل برای فرد در جلسه ی رایگان با جراح مورد بحث قرار می گیرد .

روش انجام لیزرلیپولیز برای لاغری :

یک کانولای بسیار ظریف که حاوی فیبر نوری است را به درون پوست ناحیه ی مورد نظر وارد می کنند. این کانولا انرژی لیزر را به سلول های چربی منتقل می سازد و موجب تخریب و نرم شدن آن ها می شود . این لیزر موجب تحریک پوست برای تولید کلاژن نیز خواهد شد که با افزایش تولید کلاژن ، پوست کشیده شده و سفت می شود .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )

دکتر حمید رضوانی