لیزر لیپولیز و تناسب اندام

لیزر لیپولیز و تناسب اندام
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶

لیزر لیپولیز و تناسب اندام

امروزه بسیاری از افراد به دلیل مصرف غذاهای چرب و فست فودی و همچنین بی تحرکی ، دچار چاقی های موضعی شده اند . با به وجود آمدن این مشکل ذهن بسیاری از افراد درگیر این معضل شده است ، که با پیگیری از روش های متفاوت به دنبال رفع این مشکل می باشند . دستگاه لیزر لیپولیز یکی از بهترین تکنیک ها برای از بین بردن این چربی ها می باشد . با کسب اطلاعات درباره ی این دستگاه می توانید به این نتیجه دست یابید ، که آیا این روش برای برطرف کردن چربی های شما مناسب است یا خیر .  لیزر لیپولیز و تناسب اندام امروزه بسیاری از معضل های عموم مردم را برطرف کرده است . در ادامه ی مقاله برای شما توضیح خواهیم داد دستگاه لیزر لیپولیز به چه صورت شما را به تناسب اندام می رساند .

 

لیزر لیپولیز و تناسب اندام

لیزر لیپولیز دستگاهی است که به عنوان تجزیه ی چربی با لیزر شناخته شده است . این تکنیک به طور شایع در عموم جامعه به مفهوم تخریب بافت های چربی شناخته شده است . لیپولیز توسط یک فیبر نوری لیزری ، داخل بافت های چربی می شود و در اثر تابیده شدن اشعه به این بافت ها ، سلول های چربی  به صورت مایع از بدن خارج و یا جذب می شوند .

لیزر لیپولیز و تناسب اندام :

برای کم کردن وزن و رسیدن به تناسب اندام راه های زیادی وجود دارد ، از جمله ( با تغییر نوع تغذیه و همچنین با تکنیک هایی مانند ، لیزر لیپولیز و یا لیپوساکشن و … ) می توانید به اندام دلخواه و سلامت جسمانی برسید .

افرادی که دچار اضافه وزن هستند حاضرند ، برای رسیدن به وزن ایده آل و خوش اندامی ، راه های بسیاری را امتحان کنند .

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی تکنیک های فراوانی برای رسیدن به تناسب اندام به وجود آمده است لزا باید توجه داشته باشید ، قبل از اقدام به هر روشی  درباره ی آن روش اطلاعات لازم را کسب کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید .

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی