لیپوماتیک و تغییرات پوست بعد آن

لیپوماتیک و تغییرات پوست بعد آن
دی ۲۰, ۱۳۹۵

لیپوماتیک و تغییرات پوست بعد آن

لاغری با لیپوماتیک روشی سریع و تاثیر گذار در برداشتن چربی هایی است که حتی با کمک رژیم های غذایی سخت و ورزش نیز قادر به از بین بردن آن ها نیستیم . با استفاده از این روش می توان چربی های انباشته شده در بخش هایی از بدن مانند پهلو ها ، ران ها ، کفل ها و شکم را از بین برد .اما این سوال که با انجام لیپوماتیک تغییرات پوست بعد آن به چه صورت خواهد بود جزو سوال های رایجی می باشد که ممکن است ذهن خیلی از افرادی را که قصد انجام لیپوماتیک را دارند به خود مشغول ساخته باشد لذا در ذیل به موضوع لیپوماتیک و تغییرات پوست بعد آن خواهیم پرداخت .

لیپوماتیک و تغییرات پوست بعد آن

 

در سوالات متداول درباره ی لیپوماتیک ، روش لیپوماتیک به علت استفاده از امواج اینفراسونیک اثر لیفت کنندگی وجود دارد  . لذا در این روش کمترین شلی و افتادگی پوست نسبت به روش های دیگر ایجاد خواهد شد . البته عواملی همچون سن ، جنس ، تعداد بارداری ها و زایمان ها در گذشته و ناحیه ی مورد عمل در تغییراتی که بر روی پوست ایجاد می شوند تاثیر گذاراند .

پس از انجام لیپوماتیک پوست گردن ، بازو و قفسه ی سینه بهتر جمع می شوند و پوست زیر ناف نیز از پوست بالای ناف بهتر است . پوست داخل زانو و خارج پا هم از داخل و پشت پا بهتر می باشد .

ژنتیک ، تعداد بارداری و سن نیز در جمع شدن پوست پس از لیپوماتیک دخالت دارند .

در صورتی که میزان حجم چربی تخلیه شده خیلی زیاد باشد باعث کشیده شدن پوست خواهد شد و اثر منفی در جمع شدن پوست بعد از لیپوماتیک می گذارد .

نوع لیپوماتیک ( سطحی و عمقی ) نیز در جمع شدن پوست بعد از لیپوماتیک تاثیر گذارند . در روش سطحی پوست بهتر سفت و جمع می شود اما در عوض ناهمواری بیشتر ایجاد می گردد اما در لیپوماتیک عمقی برعکس این می باشد .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )

دکتر حمید رضوانی