مزایای بادی جت

مزایای بادی جت
دی ۱۲, ۱۳۹۵

مزایای بادی جت

روش های زیادی در دنیا به منظور از بین بردن چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از جدید ترین این روش ها لاغری با بادی جت می باشد که از فشار آب برای خارج کردن چربی ها استفاده می کند . در ذیل برخی از مزایای بادی جت در مقایسه با روش های دیگر را ذکر خواهیم نمود .

مزایای بادی جت

  • به دلیل اینکه از فشار آب برای جداسازی بافت چربی ها از یکدیگر استفاده می شود و چربی به دست می آید می توان از آن برای تزریق چربی در دیگر نقاط بدن استفاده نمود . چربی که از لیپوساکشن به دست می آید مرده محسوب می شود و نمی توان مجددا از آن استفاده کرد .
  • در روش بادی جت در حین انجام کار خونریزی ایجاد نمی شود لذا میزان ورم و کوفتگی و همچنین درد ناحیه ای که چربی از آن تخلیه شده در مقایسه با روش های دیگر کمتر است و به همین خاطر دوره نقاهت فرد کمتر است و زودتز می تواند به کارهای روزمره ی خود بازگردد .
  • چربی که به کمک روش بادی جت از بدن تخلیه می شود به طور دائمی از بین می رود و برگشت ناپذیر است .
  • از بهترین مزایای بادی جت این است که موجب جوانسازی پوست می شود . معمولا به تدریج با گذشت زمان چربی های زیر پوست خاصیت کلاژن سازی خود را از دست می دهند و باعث این می شوند که تعداد چربی های زیر پوست کاهش پیدا کند ، با تزریق چربی ها به زیر پوست چون بافت سالمی دارند و زمان تخلیه از نواحی دیگر به آن ها آسیبی وارد نشده است ، با چربی های قدیمی تر پیوند چربی می دهند لذا باعث می شود که خاصیت کلاژن سازی به پوست بازگردانده شود و به مرور پوست مجددا شادابی و طراوت خود را بازیابد .
  • چربی تخلیه شده برای جراحی سینه و فرم دهی به باسن خانم ها کارایی زیادی دارد .
  • از بادی جت می توان برای درمان ژنیکوماستی استفاده کرد .

به طور کلی این روش کمترین مشکلات و آسیب های بعد از عمل را در بر خواهد داشت .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )

دکتر حمید رضوانی