مزایای لاغری با لیپوماتیک

مزایای لاغری با لیپوماتیک
بهمن ۱۰, ۱۳۹۵

مزایای لاغری با لیپوماتیک

به منظور انجام لاغری های موضعی امروزه روش های مختلفی مانند لیپوساکشن ، لیپولیز و لیپوماتیک به کار گرفته می شوند . لاغری با لیپوماتیک روشی جدید است که برای تخلیه ی چربی های بدن مورد استفاده قرار می گیرد . لیپوماتیک بدون نیاز به بیهوشی و به صورت سرپایی ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود . تنها با یک جلسه لیپوماتیک می توان حجم زیادی از چربی ها را از داخل بدن تخلیه نمود . میزان درد ، ورم و کبودی ناشی از عمل در این روش نسبت به روش های قدیمی تر کمتر می باشد و حتی بروز آمبولی چربی نیز در این روش گزارش نشده است . در ذیل دیگر مزایای لاغری با لیپوماتیک را شرح خواهیم داد :

مزایای لاغری با لیپوماتیک

به منظور انجام لیپوماتیک پزشکان برای کاهش عوارض بیهوشی از بی حسی موضعی استفاده می کنند .

در روش لاغری با لیپوماتیک ماده ی بی حس کننده به وسیله ی خود دستگاه و به صورت ضربه ای و موضعی به درون بدن وارد می شود و به همین سبب نسبت به تزریق یک جا و دستی دز کمتری از ماده ی بی حس کننده وارد بدن می شود لذا عوارض کم تری در پی خواهد داشت .

لیپوماتیک در مقایسه با روش های دیگر صدمات کمی به پوست وارد می کند و ضمنا فرد از آسیب سوختن نیز در امان خواهد ماند .

پس از انجام لیپوماتیک دوره ی نقاهت و ریکاوری حدود 7 الی 8 روز می باشد که در مقایسه با روش های دیگر کمتر است .

کبودی ناشی از لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها کمتر است .

با استفاده از روش لیپوماتیک تنها وزن کاهش پیدا نمی کند بلکه تغییر سایز ، حجم و فرم بدن نیز از اهداف لیپوماتیک است زیرا خارج کردن چربی ها به وسیله ی این روش به حالت یکنواخت ، صاف و بدون ناهمواری انجام می شود .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )

دکتر حمید رضوانی