نکاتی درباره ی بادی جت

نکاتی درباره ی بادی جت
خرداد ۷, ۱۳۹۶

چه نکاتی درباره ی بادی جت وجود دارد

بادی جت چیست ؟ به طور علمی تعریف بادی جت ، تخلیه ی چربی از قسمت های مختلف بدن است که کارکرد اصلی آن با استفاده از فشار آب می باشد در واقع این دستگاه ، جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک برای برطرف کردن ایرادهایی که روش های دیگر پیکرتراشی به وجود می آورد است . لاغری با بادی جت به صورت سر پایی و بدون بیهوشی و همچنین در محیطی کاملاً بهداشتی ، شما را به اندام ایده آل خود می رساند ، پس از دانستن این تکنیک بهتر است چگونگی آن را نیز بدانید و سپس نکاتی درباره ی بادی جت را دنبال کنید .

نکاتی-درباره-ی-بادی-جت

چگونگی انجام دستگاه بادی جت ؟

در تکنیک بادی جت ، فشار با کنترل شدن آب به زیر پوست و لابه لای بافت چربی های ناحیه های مختلف صورت می گیرد ، در اصل این فشار آب سبب می شود چربی های بدن تخریب شوند و به واسطه ی این دستگاه ، خارج شوند . ادامه ی مقاله را اختصاص می دهیم به نکاتی درباره ی بادی جت .

نکاتی درباره ی بادی جت :

توجه داشته باشید افرادی که دارای سن کم تر از 60 سال هستند و تجمع چربی آن ها  در ناحیه ای خاص از بدن از جمله شکم ، پهلو ، پشت ران ، بازوها و … می باشد می توانند چاقی موضعی خود را برطرف کنند .
در تکنیک پیکرتراشی بادی جت برش های کوچک و ریزی بر روی ناحیه ی مورد نظر صورت می گیرد . در برخی از افراد احتمال عفونت از نواحی برش داده به دلیل رعایت نکردن مراقبت های صحیح بعد از جراحی دیده می شود . در صورتی که محل برش تمیز نشود  و در معرض آلودگی قرار گیرد امکان دیده شدن عفونت شدید و آسیب های شدید وجود دارد . با رعایت نکردن بهداشت ، امکان بروز بافت مردگی و یا نکروز وجود دارد . به همین جهت عفونت و بهداشت را جدی بگیرید .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی