نکاتی درباره ی پیکرتراشی

نکاتی درباره ی پیکرتراشی
خرداد ۹, ۱۳۹۶

نکاتی درباره ی پیکرتراشی

قبل از این که به بحث نکاتی درباره ی پیکرتراشی بپردازیم می خواهیم درباره ی تاثیرات چربی ها در زیبایی اندام بحث و گفت و گو کنیم . وجود بعضی از چربی‌های موضعی ، زیبایی اندام افراد را از بین می‌برد و سبب نارضایتی افراد از این مشکل به وجود آمده در بدن می‌شود که اکثر اوقات در نتیجه اضافه وزن افراد نیز است و این افراد فکر می‌کنند با انتخاب و انجام روش‌های تهاجمی از مانند ،  لیپوماتیک هم می‌توانند ظاهر زیبایی را برای خود به وجود آورند و هم اضافه وزن خود را کاهش دهند .

نکاتی درباره ی پیکرتراشی

 

نکاتی درباره ی پیکرتراشی

بسیاری از افراد که قادر به تحمل سختی در کم کردن اضافه وزن نیستند راه های آسان تر از جمله تکنیک پیکرتراشی با روش های مختلف را انتخاب می کنند . اکثر افراد برای کاهش وزن خود حاضر به انجام هر روشی می شوند بدون در نظر گرفتن عارضه هایی که گاهی اوقات شاید برایشان ایجاد شود . به همین جهت قبل از اقدام برای عمل پیکرتراشی بهتر است راجع به نکاتی درباره ی پیکرتراشی اطلاعاتی را کسب و به دست آورید .

این نکته را در نظر داشته باشید ، متخصصان تغذیه گفته اند : هر چند پیکرتراشی و روش های متعدد آن به یک تنکنیک کم عارضه شناخته شده اند ، اما هرگز آن را برای افراد چاقی که تمایل به کاهش وزن خود را دارند ، توصیه نمی‌کنم . به صورت دیگر در این روش چربی‌های خارج شده از بدن سلول‌های سالم اضافه هستند که بدون هیچ گونه آسیبی از بدن تخلیه می‌شوند.  پس از اتمام عمل یک سری مراقبت ها برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب و دلخواه الزامی است ، در ادامه ی مقاله بیش تر راجع به این مراقبت ها توضیح خواهیم داد .

  1.  پس از استفاده از تکنیک های پیکرتراشی ، مصرف نمک را به حداقل برسانید .
  2.  پس از پایان جراحی ، گن های مخصوصی را با مشورت پزشک تهیه کنید و آن را به طور مرتب و تنها برای حمام رفتن از بدن خارج کنید .
  3.  داروهای تجویز شده توسط پزشک را تهیه و با دستور داده شده به طور مرتب استفاده کنید .
  4.  برای مدت زمان 48 ساعت یک سری مایعات از محل تحت درمان خارج می شود ، برای کم کردن تورم و کبودی با ماساژ دادن آن ناحیه به سمت پایین به خارج شدن این مایعات کمک کنید .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی