هر آن چه قبل از لیزر لیپولیز باید بدانید

هر آن چه قبل از لیزر لیپولیز باید بدانید
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶

هر آن چه قبل از لیزر لیپولیز باید بدانید

اغلب افراد این موضوع را نمی دانند که قبل از اقدام به هر عملی می بایست درباره ی آن عمل دانستنی هایی را بدانند و همین موضوع باعث می شود که در انجام عمل دچار مشکل شوند. در این مقاله هر آن چه قبل از لیزر لیپولیز باید بدانید گفته شده است.

هر آن چه قبل از لیزر لیپولیز باید بدانید

با خواندن مطالبی که در این مقاله شرح داده ایم می توانید بهترین نتیجه ی مطلوب را داشته باشید.

هر آن چه قبل از لیزر لیپولیز باید بدانید :

در ابتدا باید بدانید این تکنیک چیست؟ در ادامه ی مطالب توضیح مختصری در خصوص این دستگاه داده شده است.

لیزر لیپولیز چیست ؟ لیزر لیپولیز به عنوان یه تکنیک کم تهاجمی شناخته شده است که با تخریب بافت های چربی صورت میگیرد. لیزر لیپولیز به واسطه ی یک فیبر نوری داخل بافت چربی می شود و بر اثر تابش ایجاد شده با لیزر سبب به مایع درآمدن چربی ها می شود. این سیستم در 31 اکتبر 2006 در سازمان غذا و دارویی کشور آمریکا ( FDA ) به تایید و ثبت رسیده  است ین سیستم در 31 اکتبر 2006 در سازمان غذا و دارویی کشور آمریکا ( FDA ) به تایید و ثبت رسیده  است.

افرادی که متقاضی این عمل هستند بدانند شرایطی را برای بهره گیری از لیزر لیپولیز باید داشته باشند. در ادامه ی مطلب برایتان از این شرایط گفته ایم.

داشتن شرایط پایین برای استفاده از این دستگاه ضروری می باشد :

  • حجم چربی : افرادی که حجم ضخامت چربی آن ها بین یک تا شش سانتی متر است می توانند از این دستگاه استفاده کنند در غیر این صورت با کم و یا زیاد بودن میزان حجم ذکر شده نمی توانند از این دستگاه استفاده کنند.
  • وضعیت پوست : وضعیت پوست باید به گونه ایی باشد که شلی و افتادگی شدید نداشته باشد.
  • وضیعت قوام جداره شکم : جداره ی شکم شما نباید شل باشد زیرا در این صورت شما به تنهایی با  استفاده از دستگاه لیزر لیپولیزر نمی توانید به تناسب اندام مورد نیاز خود برسید و باید مجدداً پس از بهره گیری از لیزر لیپولیز از تکنیک آبدومینوپلاستی نیز استفاده کنید .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی