پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز
مرداد ۲, ۱۳۹۶

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز

با خواندن مطالب این مقاله اطلاعات لازم درباره ی ، پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز را به دست می آورید، پس اگر جزو کاندیدهای دستگاه لیزر لیپولیز هستید می توانید با مطالعه ی کامل این مقاله هر آن چه ذهن شما را در مورد این دستگاه درگیر کرده است را دریابید.

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز

مقدمه :

چاقی معضلی است که در چند سال اخیر بسیار شیوع پیدا کرده است.

این اضافه وزن ها و همچنین چربی های موضعی در بدن ،می تواند به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا کم تحرکی باشد، که از بین بردن این چربی ها تا زمانی که خود فرد نخواهد و اراده نکند غیر ممکن می باشد.

گاهی اوقات افراد باید به درجه ایی برسند تا این را باور کنند که اضافه وزن سبب ایجاد بسیاری از بیمار ها از قبیل، بیماری های قلبی ، بیماری های ریوی، بیماری های تنگی نفس و همچنین نوع های مختلف دیابت و … می شود و بایستی برای برطرف کردن این بیماری ها تلاش کنند تا وزن خود را کاهش دهند. پس قبل از این که به این عارضه ها دچار شوید بهتر است بدنبال راه حلی برای از بین بردن چربی های خود باشد.

راه های بسیاری برای برطرف کردن چاقی و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد ،ولیکن برخی از این راه همانند ورزش کردن و یا رژیم های غذایی برای برخی از افراد مشکل می باشد، دستگاه های پیکرتراسی برای چنین افرادی توصیه می شود ، تا با آسانترین راه و همچنین کم ترین زمان به اندام دلخواه خود برسند. در ادامه درمورد پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز توضیح مختصری خواهیم داد.

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز :

امروزه با پیشرفت علم در پزشکی و همچنین بالا رفتن اطلاعات در مورد تکنیک های لاغری، دستگاه های متعدد با عارضه های کم ساخته شده است، به همین جهت دیگر نگران اضافه وزن و چاقی خود نباشد، با بهره گیری از دستگاه های پیکرتراشی می توانید با کم ترین زمان به اندام ایده آل خود برسید.

یکی از تکنیک های پیکرتراشی ، دستگاه لیزر لیپولیز می باشد که با تخریب کردن سلول ها به واسطه ی یک فیبر نور لیزری انجام می شود و با تابش اشعه ی لیزر سبب به مایع در آمدن چربی ها و در انتها تخلیه و یا جذب شدن آن به بدن می شود.

دستگاه لیزر لیپولیز ساخت کشور آمریکا  در 13 اکتبر 2006 می باشد که ثبت و تایید آن در سازمان غذا و دارویی این کشور اتفاق افتاده است.

مطالب بالا توضیح کوتاهی درباره ی دستگاه لیزر لیپولیز بود. برای کسب آگاهی بیشتر بهتر است قبل از اقدام برای این عمل، به پزشک مراجعه کردن تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

بادی جت , پروتز سینه )