پیکرتراشی با لیزر لیپولیز

پیکرتراشی با لیزر لیپولیز
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶

پیکرتراشی با لیزر لیپولیز

در اغلب کشور ها بی تحرکی با مصرف غذاهای چرب و پرکالری ، غذاهای آماده و فست فود ، سبب شده است ، که بیش تر افراد دچار چاقی و نامتناسبی اندام شوند . چاقی و اضافه وزن گاهی با جمع شدن چربی در یک ناحیه ی خاص صورت می گیرد که به این نوع چاقی ، ( تجمع چربی های ناخواسته ) می گوییم ، لذا باید دانست ، گاهی اوقات اضافه وزن تمام نقاط بدن را درگیر می کند ، و ( چاقی مفرط ) را به وجود می اورد . این تقسیم بندی از اضافه وزن شروع می شود و به چاقی مفرط و یا چاقی مرضی خاتمه می یابد . پیکرتراشی با لیزر لیپولیز یکی از روش هایی است که می توان به وسیله ی آن از چاقی موضعی رهایی یافت . در ادامه مطلب بیش تر درباره ی این روش توضیح خواهیم داد .

پیکرتراشی با لیزر لیپولیز

بهتر است بدانید تمام افراد نمی توانند از این روش بهره گیرند ، کسانی در درجه ی اول می توانند از لیزر لیپولیز استفاده کنند که ،  دچار تجمع سلول های چربی در مناطق خاصی از بدن هستند ، ( چربی های نا خواسته ) .

و درجه ی دوم کسانی که چاقی مفرط و یا مرضی دارند می توانند از تکنیک لیزر لیپولیز استفاده کنند .

بیش ترین افرادی که از این روش استفاده می کنند ، بیمارانی هستند که ، از ناحیه ی شکم و پهلو ، پشت ، بازوها ، غبغب ، قسمت های داخلی و خارجی ران ، دچار چاقی موضعی و اضافه وزن هستند .

روش انجام پیکرتراشی با لیزر لیپولیز (LASER – ASSISTED LIPOPSUCTION ) :

این نوع روش بدون خارج کردن چربی ها و فقط در صورتی که چربی های اضافی کوچک باشد ، مانند ( غبغب کوچک پهلوی کوچک ) قابل انجام است . این دستگاه با ایجاد کردن سوراخ های ریز در ناحیه ی مورد نظر تابیده می شود و چربی ها را تخریب می سازد ، پس از تمام شدن کار دستگاه ، بدن شروع به جذب و دفع کردن این چربی های تخریب شده می کند .

 

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی