کاربرد های بادی جت

کاربرد های بادی جت
بهمن ۲۵, ۱۳۹۵

کاربرد های بادی جت

پیکرتراشی با استفاده از بادی جت پروسه ای کم تهاجمی است که با کمک قدرت آب انجام می شود . طی انجام عمل بادی جت چربی های نواحی بدن به کمک آب رفع می شوند لذا افرادی که نمی توانند با استفاده از رژیم غذایی و ورزش از چربی های بدن خود خلاص شوند می توانند از این روش استفاده کنند . کاربرد های بادی جت را در زیر مطرح می کنیم .

کاربرد های بادی جت

کاربرد های بادی جت شامل موارد زیر می باشند :

حجم دادن و بزرگ نمودن سینه ها :

با کمک روش بادی جت می توان با استفاده از چربی های به دست آمده ، حجم سینه ها را افزایش داد . این شیوه ی طبیعی بسیار مناسب برای زنانی است که قصد دارند بدون نیاز به داخل کردن جسم خارجی ، سینه های خوش فرم داشته باشند .

جوانسازی دست و صورت :

با گذشت زمان به تدریج پوست ، الاستیسیته و استحکام خود را از دست می دهد ، کلاژن سازی کند می شود و میزان چربی زیر پوست کاهش پیدا می کند . در این افراد می توان با استفاده از چربی هایی که از طریق بادی جت به دست می آید ، ظاهری جوان برای پوست دست و صورت فراهم نمود .

سایر کاربرد ها :

حتی مردمی که از لحاظ فیزیکی دارای ظاهر و وزن مناسب می باشند نیز گاهی اوقات دربدن خود با چربی های سر سخت و رسوبات چربی مواجه می شوند که حتی با استفاده از روش هایی چون ورزش و رژیم غذایی نیز از بین نمی روند لذا این افراد می توانند برای زدودن چربی های این نقاط از بادی جت کمک بگیرند . با بکار گیری روش بادی جت بافت های نامطلوب چربی با شیوه های معمولی و طبیعی با ملایمت از زیر پوست خارج می شوند و به صورت دائمی حذف می گردند .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی