سوالات متداول بادی جت

سوالات متداول بادی جت
آذر ۲۸, ۱۳۹۵

سوالات متداول بادی جت

امروزه روش های متعددی جهت انجام جراحی لاغری وجود دارد ، به همین دلیل اغلب اشخاصی که تصمیم خواهند گرفت یکی از این روش ها را برای جراحی لاغری انتخاب نمایند ؛ لازم است ابتدا در مورد روش جراحی ، نکات قبل و بعد از جراحی و همچنین مهارت پزشک متخصص تحقیق و پرس و جو نمایند و همچنین نزد چندین پزشک متخصص جهت انجام مشاوره مراجعه نمایند . به طور کلی در هر یک از روش ها موجود برای شخص سوال های متفاوتی مطرح خواهد شد . در ادامه سوالات متداول بادی جت را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

سوالات متداول بادی جت

آیا همانند سایر روش ها خونریزی و یا عفونت در بادی جت وجود خواهد داشت ؟

خیر . خوشبختانه باید گفت در روش لاغری با بادی جت به علت استفاده از فشار آب جهت جداسازی سلول های چربی از یکدیگر خونریزی وجود نخواهد داشت و به علاوه این امر باعث خواهد شد که تورم و کوفتگی پس از جراحی به حداقل خود برسد .

 

آیا دوره نقاهت جراحی بادی جت طولانی خواد بود ؟

خیر . در روش بادی جت به علت کاهش عوارض جراحی نسبت به روش های قدیمی تر ، دوره نقاهت کمتری وجود دارد و فرد پس از سپری کردن چند روز استراحت می تواند به فعالیت های روزمره خود بازگردد .

سوالات متداول بادی جت

آیا در روش بادی جت نیاز به بیهوشی میباشد؟

بادی جت یک عمل کاملا سرپایی میباشد که در کلینیک ها صورت میگیرد . در طی این عمل بی حسی موضعی انجام میشود و نیازی به بیهوشی کامل در لاغری با بادی جت نیست .

 

در عمل بادی جت آیا چربی های خارج شده از بافت بدن مورد استفاده خواهند بود ؟

بله . چربی که از جراحی بادی جت از بافت بدن خارج میگردد به دلیل محلول در آب بودن بافت سالمی دارد و می توان آن را در ناحیه های مختلف بدن مانند : سینه ها ، باسن ، نواحی صورت و حتی زیر پوست دست تزریق نمود .

 

مدت زمان انجام عمل جراحی بادی جت چه مقدار می باشد ؟

زمان این عمل بستگی به ناحیه مورد نظر جهت انجام بادی جت و لاغری خواهد داشت ، ولی اغلب بین 1 الی4 ساعت بطور متوسط زمان صرف انجام این عمل لاغری میگردد .

 

هزینه بادی جت

به طور کلی پس از معاینه اولیه بیمار و مشخص شدن ناحیه مورد نظر جهت لاغری و میزان چربی موجود در آن قسمت هزینه عمل بادی جت مشخص خواهد شد .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )