خدمات

جراحی های دکتر حمید رضوانی

پیکرتراشی

در تمام روش های پیکرتراشی که اعم از لیپوساکشن، لیپولیز اولتراسونیک، بادی جت، لیپوماتیک، لیپوست و ..است، بدون برش جراحی و تنها از طریق سوراخ های کوچکی (حدود۴ الی ۶ میلی متر) در اتاق عمل، ماده ای در چربی های موضعی که باید حذف شوند تزریق می شود و چربیها توسط یکی از این دستگاه ها که در زیر نام برده شده است تخلیه می شوند.

دستگاه ها تفاوت چندانی با هم ندارند و کارایی های تقریبا یکسانی دارند.

انتخاب دستگاه طبق سلیقه جراح است که با تجربه و مهارتی که دارد یکی از آنها را برای پیکرتراشی انتخاب میکند.

لازم به ذکر است که مهم ترین مساله در نتیجه عمل جراحی تجربه جراح می باشد نه نوع دستگاه پیکرتراشی. برخی دستگاه های بادی کانتورینگ در ادامه آورده شده اند:

لیپوماتیک

Lipomatic

در جراحی با دستگاه لیپوماتیک، بعد از تزریق مایع تامیسنت، چربی ها توسط کانولای دستگاه لیپوماتیک که دارای ارتعاش می باشد شکسته و خورد می شوند و تخلیه می شوند.

لیپوست

Liposat

کانولای لیپوست شبیه کانولای لیپوماتیک است با این تفاوت که به جای ارتعاشی که در دستگاه لیپوماتیک توسط یک کمپرسور ایجاد میشود، در دستگاه لیپوست یک موتور داخل دسته وجود دارد که ارتعاش را ایجاد میکند و چربی ها را میشکند.

دکتر حمید رضوانی از دستگاه لیپوست برای جراحی تخلیه چربی و فرمدهی بدن بیماران استفاده می کنند.

اولتراسونیک

Ultrasonic

مایع در ناحیه چربی ها تزریق میشود، به وسیله پروب التراسوند از طریق سوراخ ها چربی ها را لیز و نابود میکنند و سپس توسط کانولای متصل به ساکشن چربی ها تخلیه می شود.

لیزر لیپولیز

Laser Lipo

لیزر لیپو لیز با ویزر لیپولیز تفاوت دارد.

در لیزر لیپولیز بعد از تزریق مایع، تامیسنت پروب لیزر برای تخریب چربی استفاده میشود.

ویزر لیپولیز

Vaser Lipo

ویزر لیپولیز نسل پیشرفته لیپولیز اولتراسونیک است با این تفاوت که پروب این دستگاه نسبت به دستگاه اولتراسونیک دارای توان کمتر است.

به این معنی که در زمان خورد و لیز کردن چربی ها، به دلیل حرارت کمی که دارد بر روی پوست سوختگی ایجاد نمیکند و چسبندگی و التهابی که ایجاد می شود به نسبت دستگاه التراسونیک کمتر است.

جراحی ابدومینوپلاستی ( لیفت شکم)

ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی

Abdominoplasty

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، یکی از جراحی های زیبایی بدن است که با رفع چربی و پوست های مضاعف این ناحیه ، به کوچک کردن شکم پرداخته و بد فرمی آن را اصلاح می کند. این عمل موجب درمان شلی و افتادگی پوست شکم ، و چین و چروک های آن می گردد.

جراحی زیبایی سینه

لیفت سینه

Mastopexy

در جراحی لیفت یا بالاکشیدن سینه با خارج کردن و سفت کردن بافت سینه ها اقدام به بالا کشیدن آنها با روشی تخصصی می نماییم. پس از این جراحی ظاهر سینه می تواند به شیوه مثبتی تغییر کرده و تراز شود.

پروتز سینه

بزرگ کردن سینه توسط ماده ای سیلیکونی یا پروتزی سیلیکونی که معمولا از بهترین نوع جنس انتخاب می شود و توسط برش کوچک ۶ سانتی متری در چین زیر سینه، این پروتز در بافت سینه کارگذاری می شود.

روش های کارگذاری پروتز سینه بسته به اینکه در زیر عضله سینه و یا زیر بافت سینه باشد، متفاوت است.

ماموپلاستی

Mammoplasty

عمل ماموپلاستی به کوچک کردن سینه اطلاق میشود .

در این عمل سایز سینه کاهش داده میشود و سینه ها یکسان و طراز می شوند.

این عمل برای افرادی که سینه بزرگ همراه با افتادگی سینه دارند مناسب است.

محاسبه شاخص توده بدنی BMI

شاخص توده بدنی ، محاسبه میزان چربی بیمار نسبت به اسکلت بدن خود است.

اندازه گیری BMI برای بررسی اینکه آیا وزن شما نسبت به قد شما در یک محدوده سالم است استفاده می شود.

این ابزاری است که در تعیین ایمنی و مناسب بودن برای همه روش های جراحی پلاستیک انتخابی به جراح پلاستیک شما کمک می کند.

جراحی زیبایی باسن

تزریق چربی باسن

از روش هایی که برای بزرگ کردن و فرم دهی باسن به کار می روند تزریق چربی به باسن است. در این روش از انتقال یا ترانسفر چربی و تزریق چربی جهت گرد کردن و فرم ‌دهی باسن بهره می گیرند.