بهترین دکتر لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی در تهران
انتخاب دکتر خوب برای جراحی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی در ایران، تهران

پیکرتراشی یا عمل لیپو بدن

کانتورینگ بدن یا جراحی پیکرتراشی یک روش پزشکی است که هدف آن تغییر شکل بخشی از بدن است. این فرآیند شامل مراحل زیر است: خلاص شدن از شر پوست اضافی، از بین بردن چربی اضافی، تغییر شکل یا کانتور ناحیه. کانتورینگ بدن معمولا به کاهش وزن کمک نمی کند. در عوض، به شکل‌دهی بدن کمک می‌کند و به فرم دهی نواحی خاصی که کاهش وزن در فرم آن مؤثر نیست یا پس از کاهش وزن قابل توجه، منجر به پوست اضافی می‌شود، کمک می‌کند.

گزینه های کانتورینگ بدن با جراحی عبارتند از:

لیفت و تاک بدن: این روش های جراحی، چربی اضافی و پوست اضافی را از بین می برند. به عنوان مثال می توان به جراحی شکم (ابدومینوپلاستی)، لیفت صورت (ریتیدکتومی)، لیفت سینه (ماستوپکسی) و جراحی چانه دوتایی اشاره کرد.

لیپوساکشن: لیپوساکشن (لیپو) رسوبات چربی را ساکشن می کند. این روش با دستگاه های متفاوتی انجام میشود که جدیدترین آن لیپوست است. دکتر حمید رضوانی برای نتیجه دهی بهتر و دوران نقاهت کوتاهتر و راحت تر، از این روش برای لیپو بدن مراجعین خود استفاده می کنند.
افراد برای اینکه لاغرتر به نظر برسند و یا به فرم بدنی خاصی برسند، پیکرتراشی بدن را انتخاب می کنند. زمانی که رژیم غذایی و ورزش موثر نمی افتد یا امکان پذیر نیست، اغلب در مناطق خاصی از بدن از این عمل جراحی استفاده می شود.
جراحان زیبایی در عمل ابدومینوپلاستی که یکی از گزینه های جراحی پیکرتراشی است، می توانند پوست اضافی را حذف کنند تا پوست صاف و جوان تر به نظر برسد. چنین روش هایی می تواند به افرادی که پس از کاهش وزن قابل توجه پوست اضافی دارند کمک کند. همچنین می‌تواند پوست شل، افتادگی یا چین‌خورده‌ای را که با پیری طبیعی ایجاد می‌شود، بهبود بخشد.

نواحی قابل پیکرتراشی

کانتورینگ بدن می تواند بیشتر نواحی بدن را هدف قرار دهد. نواحی رایج عبارتند از:

 • بازوها
 • پشت (زیر خط سوتین)
 • شکم و پهلو
 • باسن
 • نواحی داخل ران
 • غبغب

  بهترین روش پیکرتراشی کل بدن

  مزایای لیپوماتیک بدن چیست؟

  بسیاری از افرادی که کانتورینگ بدن دارند مزایای زیر را برای آن بیان میکنند:

  • اجزای بدن مشخص تر و خوش شکل تر
  • ظاهری جوان تر و لاغرتر
  • پوست صاف تر
  • تا حدی بهبود علائم بیماری در اثر چاقی.
  • نتایج جراحی قابل توجه تر و فوری تر از روش بدون جراحی است. با گزینه های غیر جراحی، ممکن است چند هفته یا چند ماه طول بکشد تا تفاوت مشاهده شود.

  در جراحی پلاستیک، ما درک می کنیم که هر عملی در هر روش زیبایی یک تصمیم بزرگ است. تمرکز دکتر رضوانی بر کمک به شماست تا انتخاب‌های مناسب شما را انجام دهند.
  دکتر رضوانی و تیم پزشکی شان، برای بیش از یک دهه به بیماران تهران و مراجعان خارج از تهران خدمت کرده اند. تجربه جراحی عامل اصلی در نتایج نهایی عمل زیبایی شما است.

  دکتر حمید رضوانی، دکتر جراح زیبایی شکم و سینه

  فرم درخواست مشاوره

  درخواست خود را ثبت کنید. با شما تماس میگیریم.

  اهمیت مشاوره قبل از عمل پیکرتراشی لیپو

  از دیدگاه دکتر رضوانی، هر بیمار منحصر به فرد است و تعیین انتظارات منجر به نتیجه بهتر می شود. ایشان با بیماران صحبت میکنند، تا اهداف و نتایج خاصی را که در طول مشاوره باید به آنها برسند شناسایی کنند. در طول ویزیت، فرصتی برای پرسیدن سوالات، تصمیم گیری در مورد بهترین دوره جراحی و طراحی آمادگی و بهبودی خود خواهید داشت. بر اساس این مشاوره، جراح شما بهترین روش جراحی را برای شما توصیه می کند.
  در طول این مشاوره، تاریخچه پزشکی کامل خود را بیان کنید. تاریخچه پزشکی شامل هر گونه اطلاعات در مورد جراحی های قبلی و روش های آن ها، شرایط پزشکی و داروها یا مکمل ها می شود. همچنین در جلسه مشاوره و معاینه، دکتر رضوانی، شما را در مورد خطرات احتمالی و عوارض احتمالی که ممکن است از جراحی به وجود بیاید آگاه خواهند کرد.

  دکتر حمید رضوانی جـراح پـیکرتراشی لیپـوماتیک

  دکـتر رضوانی بیش از 15 سال است که در تهران مشغول به جـراحی‌های لاغـری (عمل لیپـوماتیک) هستند برای خیلی از شهروندان تهرانی شناخته شده‌اند. البته مراجعان زیادی هم از شهرهای دیگر برای جـراحی در تهران ایشان را انتخاب کرده‌اند.

  ایشان در سال ۱۳۸۷ در زمینه عمل پـیکرتراشی بدن ، در کـلینیک‌ها و مراکز مختلف مشغول به جـراحی شدند و به لطف خدا هزاران عـمل موفق و با رضایت بالای ۹5% مراجعان داشتند. هم اکنون تیم دکتر رضوانی در بیمارستان عرفان نیایش تهران و یکی از کلینیک های معتبر تهران مشغول به جراحی زیبایی اندام مراجعین خود هستند.

  دکتر حمید رضوانی

  متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی در تهران

  • پیکرتراشی به روش لیپوست
  • جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
  • عمل فرم دهی و تزریق چربی باسن
  • جراحی ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
  • ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه در آقایان)
  • ماموپلاستی (کوچک کردن سینه در خانم ها)

  برای تعیین نوبت و مشاوره تماس بگیرید.

   09107103228

  09107103227

  -

  هزینه پیکرتراشی در تهران

  اگر قیمت پیکرتراشی در یک شهر نسبتا کوچک را بدانید و با قیمت پیکرتراشی در تهران مقایسه کنید، متوجه بالا بودن قیمت در تهران خواهید شد.
  این افزایش قیمت به دلیل بزرگی تهران و بالابودن هزینه‌ها در آن است. بعضا در برخی مراکز و بیمارستان‌ها، امکانات و دستگاه‌های پیشرفته‌تر، پرسنل کارآزموده‌تر و رعایت بیشتر بهداشت هم بر افزایش قیمت تاثیر دارند. قیمت تمام شده برای عمل پیکرتراشی، بسته به اینکه چه تعداد نواحی و چه میزان چربی بایستی تخلیه شود و هزینه بیمارستان یا کلینیک چقدر باشد متفاوت است.
  دکتر حمید رضوانی، بعد از چند سال جراحی در برخی کلینیک ها و مراکز پیکرتراشی، به دلیل رعایت بهداشت بیشتر و امکانات و تجهیزات تکمیل تر، بیمارستان عرفان نیایش تهران را به عنوان مرکز جراحی‌های پیکرتراشی خود انتخاب کردند.

  تعیین دقیق هزینه پیکرتراشی با مشاوره

  دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی، پلاستیک، ترمیمی در تهران، عمل پیکرتراشی را به روش لیپوست انجام می‌دهند. لیپوست نسبت به لیپوماتیک، دقت و سرعت بیشتری دارد.
  همینطور سابقه کاری ۱۵ ساله در جراحی ابدومینوپلاستی، مینی ابدومینوپلاستی ، تزریق چربی به باسن و … نیز دارند.
  در صورت تمایل به مشاوره و تعیین قیمت پیکرتراشی و تعیین نوبت، به شماره ۰۹۱۰۷۱۰۳۲۲۸ در واتساپ پیام دهید و یا تماس بگیرید.