,

جراح پروتز سینه خوب در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

پیدا کردن و انتخاب بهترین دکتر و بهترین جراح زیبایی سینه (پروتز سینه، ماستوپکسی یا لیفت سینه، ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه) همیشه مسئله ای سخت و دردسر ساز بوده و هست. خصوصا در دنیای مدرن امروزه که با حمل و نقل آسان، قابلیت بهره بردن از مهارت، تخصص و تجهیزات پزشکان و جراحان همه کشور برای همه افراد میسر است. تبلیغات گسترده و نسبتا شفافی که کلینیک ها و پزشکان انجام می دهند، سبب شده که فرد متقاضی جراحی، گزینه های بسیاری را برای انتخاب در مقابل خود ببیند.

همین گسترده تر شدن گزینه ها باعث سردرگمی، گیجی و سخت شدن انتخاب برای متقاضیان جراحی، به خصوص متقاضیان جراحی زیبایی و پلاستیک شده است. چرا که افراد با مشاهده نمونه کارهای بهترین جراحان زیبایی سینه و اندام، دچار تردید می شوند که از بین همه ی دکترهای خوب و ماهر، کدام یک را انتخاب کنند تا تجربه ی بهتر، کم خطرتر و در نهایت نتیجه زیباتری را به دست بیاورند.

در این میان، متقاضیان عمل پروتز سینه یا ایمپلنت سینه همگی خانم هایی هستند که به زیبایی اندام و سلامت خود بسیار اهمیت می دهند. آنان همواره به دنبال معیارها و نشانه هایی می باشند که مانند یک نشان گر، تضمین کند انتخابشان، بهترین جراح زیبایی و پروتز سینه در ایران است. مخصوصا خانم های تهرانی که گزینه های بسیار بیشتر و بهتری برای انتخاب دارند.

در این مقاله سعی کردیم به جای تبلیغ یک دکتر یا کلینیک به عنوان جراح پروتز سینه خوب در تهران، ویژگی ها و معیارهای رفتاری و حرفه ای بهترین جراح را بیان کنیم. میخواهیم به شما در این پروسه کمک کنیم تا اگر قصد انجام این عمل زیبایی اندام حساس را دارید، بهترین انتخاب را انجام داده و از نتیجه ی جراحی خود کاملا راضی باشید.

جراحی پروتز سینه چیست؟

عمل جراحی ایمپلنت یا پروتز پستان با هدف بزرگ تر و حجیم تر کردن سینه ها انجام می شود و یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین عمل های جراحی زیبایی در زنان است. در این جراحی، جراح پروتز سینه تلاش می کند در حین خوش فرم شدن پستان ها، در صورت وجود هر گونه عدم تقارن بین سینه ها، آن را اصلاح کند و همچنین با انتخاب بهترین نوع و بهترین برند پروتز سینه، نتایج زیبا و مطلوبی را برای بیمار رقم بزند.

پروتز های سینه می توانند به خانم هایی که متاسفانه بر اثر سرطان سینه مجبور به تخلیه ی قسمتی یا کل بافت سینه شده اند کمک کنند و ظاهر طبیعی سابق را به اندام آن ها برگردانند

دکتر حمید رضوانی جراح زیبایی سینه

در حقیقت اغلب پروتز های سینه از دو قسمت لایه خارجی و محتویات داخلی تشکیل شده اند. لایه خارجی، دیواره و پوششی است که معمولا از جنس سیلیکون ساخته شده است. محتویات داخل پروتز می تواند ژل سیلیکون یا سرم فیزیولوژیک آب نمکی سالین باشد. نوع دیگر پروتزها، پروتز های ثابت هستند.

دکتر متخصص پروتز پستان با انتخاب تکنیک مناسب و ایجاد برش های مرتبط با آن بر روی بدن، پروتز را وارد سینه می کند و آن را در زیر یا روی بافت ماهیچه ای سینه قرار می دهد. سپس برش ها بخیه زده می شوند و بیمار پس از ورود به اتاق ریکاوری و به هوش آمدن، اگر مشکل خاصی نداشته باشد، توسط پزشک مرخص می شود و می تواند به خانه باز گردد.

پس از مرخص شدن، مرحله ی مهمی شروع می شود که انجام مراقبت های پس از عمل نام دارد. بیمار باید به خوبی از جای زخم و بخیه ها مراقبت کند، فشار زیادی به آن ها وارد نکند و پانسمان هایش را به صورت استریل و به موقع عوض کند تا از عفونت زخم ها جلوگیری شود. همچنین در تغذیه و فعالیت های او ممکن است محدودیت هایی وجود داشته باشد که پزشک جراح حتما در جلسات مشاوره و بعد از عمل به او یاد آوری و گوشزد خواهد کرد. وظیفه ی اصلی بیمار انجام این مراقبت ها و مصرف مرتب داروها است.

بهترین دکتر جراح پروتز و زیبایی سینه

بهترین پزشک جراح پروتز پستان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید به موارد زیر توجه بالایی داشته باشید:

 • بهترین جراح پروتز سینه، فردی آگاه و متخصص و با دانش و علم بالا است. چنین جراحانی معمولا مدرک پزشکی و تخصص جراحی خود را از دانشگاه ها و مراکز آموزشی مطرح و خوب و قطب های پزشکی کشور و یا خارج از کشور و با بهترین درجه های علمی دریافت کرده اند.
 • تجربه و مهارت بالا از ویژگی های بسیار مهم و حیاتی است. پس حتما به میزان و سابقه کار جراح مورد نظرتان توجه کنید.
 • نمونه کار های واقعی بیماران سابق جراح، معیاری مناسب برای پیش بینی نتیجه عمل شما خواهد بود. توجه کنید که بیماران سابق دکتر، در نهایت و پس از رفع تورم و کبودی های احتمالی، به چه نتیجه ای دست یافته اند.
 • رضایت بیماران سابق جراح نشان می دهد که به طور میانگین شما چقدر از انتخاب خود رضایت خواهید داشت. اگر درصد قابل توجهی از بیماران سابق دکتر مورد نظرتان از انتخاب خود ناراضی بوده اند، به احتمال زیاد شما هم چنین حسی را خواهید داشت. این نارضایتی می تواند هر دلیلی داشته باشد. اعم از نتایج نامطلوب و غیر دلخواه جراحی یا رفتار حرفه ای و برخورد جراح یا کادر ایشان. پس بهتر است قبل از هر اقدامی، از طریق صفحات مجازی جراح، با بیماران سابق ایشان در ارتباط باشید و سوالات خود را درباره تجربه جراحی آن ها بپرسید.
پرسش و پاسخ و سوالات متداول جراحی زیبایی اندام، سینه و باسن
پادکست سوالات متداول درمورد پروتز و لیفت سینه از دکتر رضوانی
 • به روز بودن اطلاعات و تکنیک های جراحی برای جراح زیبایی سینه هم مانند هر پزشک دیگری حیاتی است. در حقیقت یک پزشک با انتخاب این حرفه، تعهد می دهد تا آخرین لحظه شغل و حرفه خود دست از مطالعه و به روز کردن اطلاعات خود برندارد. بدین طریق به آخرین تکنیک های روز آگاهی کامل خواهد داشت و از آن ها برای حفظ سلامت بیمارانش استفاده می کند.

خدمات دکتر حمید رضوانی

متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی در تهران

 • پیکرتراشی به روش لیپوست
 • جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
 • عمل فرم دهی و تزریق چربی باسن
 • جراحی ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
 • ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه در آقایان)
 • ماموپلاستی (کوچک کردن سینه در خانم ها)

برای تعیین نوبت و مشاوره تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۵۰۱۸

-

ویژگی های اخلاقی و انسانی یک جراح و پزشک خوب

 •  بهترین جراح ایمپلنت پستان باید اخلاق حرفه ای و وجدان کاری و انسانی ویژه ای داشته باشد. پزشکان و جراحان شغلی بسیار حساس و حیاتی دارند. جان انسان ها بالاترین داشته آن هاست. زمانی که فردی پا به مطب یک پزشک می گذارد، در حقیقت بالاترین داشته خود را در اختیار او می گذارد تا به بهترین نحو از آن محافظت کرده و یا آن را بازگرداند. پس در سخنان و سابقه کاری پزشک منتخب خود به دنبال این ویژگی باشید. بهترین جراح کسی است که بدون توجه به ملاحظات مالی برای بیمار خود وقت و دقت بگذارد و خود را مسئول سلامتی او بداند.
 •  مسئولیت پذیری هم از ویژگی های یک پزشک پروتز سینه ی خوب است. جراح شما باید در تمامی مراحل جراحی حضور و نظارت کامل داشته باشد و بداند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. همچنین با تدبیر و تجربه ی خود، درست پیش رفتن پروسه ی جراحی را تضمین کند. یک جراح مسئولیت پذیر، در جلسات مشاوره ای که بین او و بیمار برگزار می شود، تمام حقایق جراحی پروتز سینه را بازگو خواهد کرد. هر سوالی که بیمار دارد را با صبر و دقت پاسخ خواهد داد. توصیه های لازم را انجام می دهد و از عوارض، مشکلات و احتمالات و ریسک های بعد از جراحی سخن خواهد گفت. دراین صورت، بیمار با چشمان باز و آگاهی کامل انتخاب کند که آیا قصد انجام جراحی را دارد یا خیر.
 • بهترین پزشکان همیشه همدلی با بیمار را در راس مسئولیت های خود قرار می دهد. همه بیماران و به خصوص نجات یافتگان از سرطان سینه نیاز دارند رفتاری عادی، خالی از ترحم و دلسوزی، اما با مهربانی و درک را از طرف پزشک خود دریافت کنند.
 • جراح شما باید در دسترس باشد. این جمله به این معنی نیست که هر زمان تمایل داشتید به مطب ایشان سر بزنید و بدون نوبت و زودتر از سایر بیماران ویزیت شوید. یا هر ساعتی از روز با او تماس بگیرید و از نگرانی های کوچک خود بگویید و مشاوره دریافت کنید. بلکه در دسترس بودن پزشک به معنای این است که همواره راه ارتباطی بین بیمار و او وجود داشته باشد. تیم مشاوره و راهنمایی مجرب و آگاهی داشته باشد و دستیار یا منشی او رفتار محترمانه و مسئولیت پذیری داشته باشند. بهره مندی از راهنمایی و مشاوره های مجازی از طریق دستیاران و مشاوران پزشک شما هم امتیاز مثبت ویژه ای است.
 • یک پزشک و جراح خوب، کسی است که سلامتی شما برای او بسیار حائز اهمیت است و از طریق های گوناگون پیگیر سلامت شماست. قبل از جراحی پیگیر وضعیت سلامت شما خواهد بود. این کار را با انجام تست، تصویر برداری، معاینه و آزمایش گوناگون و با مشورت با متخصصان و پزشکان دیگر انجام می دهد. در حین جراحی با توجه به نکات استریلیزاسیون اتاق عمل و انجام صحیح و مناسب تکنیک های جراحی این مراقبت را دنبال می کند. پس از پایان جراحی و ترخیص شما هم این عمل را با پیگیری وضعیت شما از طریق دستیار، منشی و … انجام خواهد داد.

هزینه جراحی زیبایی سینه و انتخاب جراح

 • سعی کنید در انتخاب جراح اولویت انتخاب خود را هزینه ها و دستمزد جراح قرار ندهید. در واقع اگر احساس می کنید باید ارزان ترین گزینه را انتخاب کنید ما به شما توصیه می کنیم فعلا دست نگه دارید. چرا که با این کار به ناچار از انتخاب های بهتر دست می کشید و چه بسا سلامتی و زیبایی شما به خطر بیفتد. حتی ممکن است مجبور شوید دوباره یک جراحی دیگر ترمیمی انجام دهید که سرمایه، سلامتی و زیبایی شما را به خطر می اندازد.

 سعی کنید بهترین جراح پروتز پستان را انتخاب کنید و با او بر سر هزینه ها کنار بیایید. بهتر است بدانید که هزینه ای که شما پرداخت می کنید، صرفا دستمزد جراح نیست و ایشان تنها می تواند از دستمزد خود به بیمار تخفیف بدهند. هزینه های متخصص و پرسنل بیهوشی، پرستار و تکنولوژیست اتاق عمل، آزمایش ها و لباس و تجهیزات و هزینه ی کلینیک یا بیمارستان و… به علاوه ی دستمزد جراح، کل هزینه ی پرداختی شما را تشکیل می دهند.

دکتر حمید رضوانی، متخصص جراحی عمومی و پلاستیک ترمیمی به شماره نظام پزشکی 78963 هستند. ایشان پس از گذراندن دوره ی پزشکی و اخذ مدرک تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی، از سال 1387 شروع به انجام جراحی های زیبایی سینه و اندام کردند. به لطف خدا و با استفاده از بهترین تجهیزات و خدمات، توانستند درصد بالایی از رضایت مراجعین خود را کسب کنند.

کلام آخر

در پایان باید بدانید که هرگز تنها به گفته های جراح یا چند نفر از بیماران سابق او مبنی بر ادعای بهترین بودن توجه نکنید. سخن و عمل آنان را تحت مقایسه قرار دهید و به خود اعتماد کنید. کسی که ادعای بهترین بودن دارد الزاما بهترین گزینه نیست. حتما در جلسه معاینه و مشاوره شرکت کنید تا از نزدیک با پزشک و دستیارانش و میزان تبحرشان آشنا شوید.

اگر در تصمیم گیری دچار تردید و نگرانی هستید ما به شما تیم مشاوره ی دکتر حمید رضوانی را پیشنهاد می دهیم. برای داشتن بهترین انتخاب، باید با افراد زیادی مشورت کنید. تیم مجرب و آگاه دکتر حمید رضوانی، متخصص جراحی عمومی پلاستیک ترمیمی با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی اندام می تواند بهترین گزینه برای این امر باشد. پس با ما در ارتباط باشید.

دکتر حمید رضوانی، دکتر جراح زیبایی شکم و سینه

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را ثبت کنید. با شما تماس میگیریم.

 • شماره همراه خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *