,

کاهش وزن بعد از لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک یک روش منحصر به فرد است که رسوبات کوچک چربی را از نواحی خاص مانند باسن و ران حذف می کند. در حالی که لیپوماتیک می تواند منجر به بهبود اندام و ظاهری باریک تر شود، اغلب بیماران می خواهند بدانند که آیا حذف چربی باعث کاهش وزن در طولانی مدت می شود یا خیر.

هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از عمل لیپوماتیک وزن کم کنید، اما بسیاری از افراد با شرکت در یک رژیم غذایی ثابت و ورزش، تغییرات قابل توجهی را مشاهده می کنند. هر کسی که قصد انجام لیپوماتیک را دارد، می‌تواند با یک جراح پلاستیک قابل اعتماد ملاقات کند. برای مشاوره روش های مناسب درمان برای خودتان و تعیین نوبت معاینه جراح با شماره ۰۹۱۲۰۱۷۵۰۱۸ تماس بگیرید.

کاهش وزن بعد از لیپوماتیک
کاهش وزن بعد از لیپوماتیک -

چرا لیپوماتیک؟

عواملی مانند سن و ژنتیک می تواند منجر به تجمع چربی در مناطق سرسخت شود. لیپوماتیک می تواند رسوبات چربی را در بازوها، شکم، باسن، ران، پشت و غبغب از بین ببرد.

آیا کاهش وزن بعد از لیپوماتیک راحت تر است؟

بیماران باید توسط یک جراح لیپوماتیک ویزیت شوند تا با دریافت مشاوره، انتظارات واقع بینانه ای در مورد نتایج لیپوماتیک داشته باشند.

لیپوماتیک راه حلی برای کاهش وزن نیست، بنابراین لازم است قبل از عمل، نزدیک به وزن ایده آل خود باشید. گفته می شود، اگر به دنبال بهبود سلامت کلی و فرم بدن خود هستید، لیپوماتیک می تواند روش ارزشمندی باشد. وقتی سلول های چربی کمتری داشته باشید، کاهش وزن و حفظ آن آسان تر است.

چگونه می توانم نتایج کانتورینگ بدنم را بهبود بخشم؟

بیماران باید دستورالعمل های دکتر پس از عمل را به دقت دنبال کنند تا از بهترین نتایج ممکن اطمینان حاصل کنند. این دستورالعمل ها ممکن است شامل مصرف داروها طبق دستور و اجتناب از تمرینات شدید و سایر فعالیت ها باشد. همچنین ممکن است قرارهای بعدی را برای اطمینان از اینکه بهبود طبق برنامه پیش می رود، برنامه ریزی کند.

شرکت در یک رژیم غذایی سالم و رژیم ورزشی برای حفظ نتایج عمل پیکرتراشی و کنترل وزن مهم است. با این حال، سعی کنید بعد از عمل لیپوماتیک، بیش از 3 تا 5 کیلوگرم کاهش وزن یا حتی افزایش وزن نداشته باشید. زیرا کاهش وزن قابل توجه می تواند منجر به شل شدن یا آویزان شدن پوست شود.

-
کاهش وزن بعد از لیپوماتیک -

نکات کلیدی

در پایان نکات مهم و کلیدی که قبل از تصمیم به عمل لیپوماتیک در مورد کاهش وزن باید بدانید بیان شده است. چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید با دستیار دکتر حمید رضوانی به شماره 09120175018 تماس بگیرید.

کاهش وزن متوسط: لیپوماتیک معمولا منجر به از دست دادن حدود 3 تا 7 کیلوگرم وزن می شود. مهم است که توجه داشته باشید که هدف اصلی لیپوماتیک، کانتور کردن بدن است، نه کاهش وزن قابل توجه.

هدف از لیپوماتیک: این روش برای از بین بردن چربی های سرسخت در نواحی خاص، تغییر شکل بدن به جای کاهش وزن کلی بدن طراحی شده است.

حذف چربی در مقابل کاهش وزن: سلول های چربی برداشته شده در طول لیپوماتیک دوباره رشد نمی کنند، اما افزایش وزن پس از عمل می تواند منجر به ایجاد سلول های چربی جدید در نواحی دیگر شود.

انتظارات واقع بینانه: لیپوماتیک برای افرادی که به وزن ایده آل خود نزدیک هستند مؤثرتر است و راه حلی برای چاقی یا جایگزینی برای کاهش وزن از طریق رژیم غذایی و ورزش نیست.

منبع

sabamotakefmd.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *