,

هزینه عمل پیکر تراشی در تهران

عمل پیکرتراشی بدن، یکی از عمل‌هایی است که امروزه زیاد متقاضی دارد. قصد داریم هزینه پیکر تراشی کل بدن (یا قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو) را در حالت‌های مختلف بررسی کنیم.
خانم‌ها و آقایان، برای رسیدن به اندام مناسب می‌توانند عمل پیکرتراشی انجام دهند. ولی روش‌های انجام این عمل با هم متفاوت است که بسته به نظر پزشک و نیاز شما، پزشک بهترین روش را برای هرفرد تعیین می‌کند.
هر سال قیمت‌های عمل پیکرتراشی بیشتر می‌شود. چرا که هزینه خرید و نگهداری دستگاه‌های لازم و دستمزد پزشک نیز بیشتر می‌شود.

در سال 1401 قیمت عمل پیکرتراشی به روش لیپوست هم بسته به میزان چربی و تعداد نواحی، قابل کم و زیاد شدن است. دکتر حمید رضوانی؛ جراحی پیکرتراشی مراجعان خود را، به روش لیپوست که دقت و اطمینان بیشتری را دارد انجام می دهند.

دکتر حمید رضوانی جراح پیکرتراشی
عوامل موثر در تعیین قیمت عمل پیکرتراشی بدن
هزینه پیکرتراشی در تهران

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی نیز با تعیین نوع جراحی ابدو که مینی باشد یا کامل متغیر است .
در مورد روش‌های دیگر هم همینطور است. لذا برای تعیین دقیق قیمت در سال 1402 با تیم دکتر منتخب خودتان مشورت کنید.

عوامل تعیین هزینه پیکرتراشی

اگر قصد انجام عمل لاغری و زیبایی بدن دارید، یکی از عمل‌های رایج و کم‌عارضه، عمل پیکرتراشی است. تعیین هزینه عمل پیکر تراشی، در کل وابسته به عوامل مختلفی است که بایستی در زمان انجام عمل تک به تک بررسی شوند.

قیمت پیکر تراشی براساس نواحی موردنظر

گاهی چربی تجمیع شده فقط در ناحیه شکم و پهلو است، گاهی هم در نواحی دیگر مثل بازو، غبغب، داخل ران، زانو و .. هم وجود دارد. اینکه بدن شما برای رسیدن به تناسب اندام نیاز به تخلیه چربی در کدام نواحی را دارد؛ در تعیین هزینه پیکرتراشی کل بدن تاثیر دارد.

نقش روش انجام جراحی پیکرتراشی در برآورد قیمت

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در برآورد قیمت، روش انجام جراحی است.

اینکه شما برای رسیدن به اندام ایده آل، نیاز به جراحی لیپوست داشته باشید یا عمل جراحی ابدومینوپلاستی و یا هردو، در تعیین قیمت تاثیرگذار است. قیمت جراحی لیپو با دستگاه های مختلف چندان تفاوتی ندارد. مثلا قیمت لیپوست با جراحی لیپوماتیک تقریبا یکی است و اینکه پزشک با کدام دستگاه جراحی می کند بیشتر به تبحر پزشک مرتبط می شود.
محل انجام جراحی پیکرتراشی، نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارد.
اول اینکه در چه شهری قصد انجام جراحی لاغری دارید؟ هزینه پیکرتراشی در تهران، به نسبت شهرهای دیگر بیشتر است.
دوم اینکه بیمارستان یا کلینیک موردنظر در کدام منطقه شهر موردنظر شما قرار دارد؟ طبیعتا قیمت ها در مناطق مرفه نشین، بیشتر و در مناطق مرکزی و رو به پائین کمتر می شود.

هزینه پیکرتراشی در تهران چطور تعیین می شود؟
فاکتورهای تعیین قیمت عمل پیکرتراشی بدن

مهارت و تجربه دکتر پیکرتراشی؛ منطقی ترین دلیل برای پرداخت هزینه بیشتر

پیشنهاد ما این است که در این مورد، اصلا به دنبال قیمت ارزان تر نباشید و میزان مهارت پزشک، برایتان اولویت بیشتری داشته باشد.
بهترین و معروفترین دکترها در هر شهری به دلیل تجربه و دقت کاری که دارند؛ هزینه بیشتری برای جراحی می‌گیرند. شما در هر منطقه که به دنبال پزشک متخصص هستید، یک پزشک ماهر را با تحقیق تجربه کاری و میزان رضایت مراجعان آن انتخاب کنید.

خدمات دکتر حمید رضوانی

متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی در تهران

  • پیکرتراشی به روش لیپوست
  • جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
  • عمل فرم دهی و تزریق چربی باسن
  • جراحی ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
  • ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه در آقایان)
  • ماموپلاستی (کوچک کردن سینه در خانم ها)

برای تعیین نوبت و مشاوره تماس بگیرید.

 09107103228

09107103227

-

اینکه یکبار هزینه کنید و نتیجه دلخواه را بگیرید؛ بهتر از این است که به دلیل ارزان بودن یک پزشک که تخصص کافی ندارد، جراحی شما به درستی انجام نشود. در این صورت مجبور به ترمیم و پرداخت هزینه بیشتر و تحمل عوارض بیشتری می‌شوید.

هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو

برای تعیین هزینه پیکرتراشی در ناحیه شکم و پهلو؛ طبق آنچه که گفته شد، ابتدا بایستی تعیین کنید که از چه روشی برای پیکرتراشی می‌خواهید استفاده کنید.(طبق آنچه گفته شد منظور از روش جراحی لیپوست یا لیپوماتیک ویا دستگاه های با عملکرد مشابه نیست. منظور انجام عمل تخلیه چربی (لیپو) یا ابدو مینوپلاستی است)

برای تعیین روش مناسب، حتما با دکتر جراح متخصص پیکرتراشی مشورت کنید. چرا که تعیین روش بستگی به شرایط بدن شما، میزان چربی و اضافه وزن و توقع شما از نتیجه عمل دارد. بعد از تعیین روش تخلیه چربی در ناحیه شکم و پهلو، اینکه شما در چه شهری، درچه مرکزی و نزد کدام پزشک جراحی شوید؛ در میزان قیمت تعیین شده برای پیکرتراشی بدن شما تاثیرگذار است.
پیکرتراشی شکم و پهلو معمولا با دو روش لیپوماتیک و یا ابدومینوپلاستی و یا هردو انجام می شود. در روش لیپوماتیک فقط چربی‌های ناحیه پهلو و شکم تخلیه می‌شوند و چربی‌ها قابل استفاده برای تزریق در ناحیه دیگر مانند باسن هستند. در روش ابدومینوپلاستی، علاوه بر تخلیه چربی پوست شکم و پهلو ( البته نه به اندازه لیپوماتیک)، پوست اضافه و آویزان نیز بریده و شکم صاف و تخت می‌شود.
افرادی که هم پوست ترک خورده، شل و آویزان دارند و هم چربی سطح شکم و پهلوی آنها زیاد است، برای داشتن شکم صاف و اندام زیبا بایستی عمل لیپو و ابدو را با هم انجام دهند.

هزینه پیکر تراشی کل بدن

افرادی هم قصد دارند غیر از شکم و پهلو، در نواحی دیگر بدن هم که چربی تجمیع شده اضافی دارند، عمل تخلیه چربی انجام دهند. به اصطلاح این افراد پیکرتراشی کل بدن انجام می‌دهند. ولی قیمت آن بسته به تعداد نواحی جراحی شده تعیین می‌شود. ممکن است یک نفر فقط در سه ناحیه نیاز به جراحی داشته باشد و شخص دیگری در بالای 5 ناحیه. قیمت نهایی این دو با هم متفاوت است.
ذکر این نکته هم لازم است که زیبایی سینه، در خانم‌ها جدا از پیکرتراشی است. در آقایان کوچک کردن سینه (ژنیکوماستی) در همان جراحی لیپو قابل انجام است. ولی خانم‌ها برای زیبایی سینه نیاز به جراحی پروتز یا لیفت سینه یا ماموپلاستی (کوچک کردن سینه) دارند.
گاهی که مراجع شرایط ایده آل داشته باشد و زمان عمل طولانی نشود می‌توان 2 دوعمل را با هم انجام داد.

هزینه پیکرتراشی در تهران

اگر قیمت پیکرتراشی در یک شهر نسبتا کوچک را بدانید و با قیمت پیکرتراشی در تهران مقایسه کنید، متوجه بالا بودن قیمت در تهران خواهید شد.
این افزایش قیمت به دلیل بزرگی تهران و بالابودن هزینه‌ها در آن است. بعضا در برخی مراکز و بیمارستان‌ها، امکانات و دستگاه‌های پیشرفته‌تر، پرسنل کارآزموده‌تر و رعایت بیشتر بهداشت هم بر افزایش قیمت تاثیر دارند.
دکتر حمید رضوانی، بعد از چند سال جراحی در برخی کلینیک ها و مراکز پیکرتراشی، به دلیل رعایت بهداشت بیشتر و امکانات و تجهیزات تکمیل تر، بیمارستان عرفان نیایش تهران را به عنوان مرکز جراحی‌های پیکرتراشی خود انتخاب کردند.

هزینه عمل پیکرتراشی و تزریق چربی به باسن

تخلیه چربی به روش لیپوست یا لیپوماتیک، برخلاف روش لیپولیز باعث می‌شود که چربی خارج شده از بدن، قابل استفاده مجدد باشد.
در صورتیکه تمایل دارید تزریق چربی به باسن هم داشته باشید؛ می‌توانید از همین چربی خارج شده استفاده کنید و در یک عمل هم لیپو انجام دهید وهم تزریق چربی به باسن. در این حالت هزینه پیکرتراشی برای تخلیه چربی و هزینه تزریق مجدد چربی، جداگانه محاسبه می‌شود. ولی در یک نوبت و با یکبار بیهوشی قابل انجام است.

تعیین دقیق هزینه پیکرتراشی با مشاوره

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی، پلاستیک، ترمیمی در تهران، عمل پیکرتراشی را به روش لیپوست انجام می‌دهند. لیپوست نسبت به لیپوماتیک، دقت و سرعت بیشتری دارد.
همینطور سابقه کاری 15 ساله در جراحی ابدومینوپلاستی، مینی ابدومینوپلاستی ، تزریق چربی به باسن و … نیز دارند.
در صورت تمایل به مشاوره و تعیین قیمت پیکرتراشی و تعیین نوبت، به شماره 09107103228 در واتساپ پیام دهید و یا تماس بگیرید.


دکتر حمید رضوانی، دکتر جراح زیبایی شکم و سینه

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را ثبت کنید. با شما تماس میگیریم.

  • شماره همراه خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *