هزینه پیکرتراشی در تهران سال 1401

هزینه پیکرتراشی

عمل پیکرتراشی یکی از عمل‌هایی است که امروزه زیاد متقاضی دارد. قصد داریم هزینه پیکرتراشی کل بدن (یا هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو) را در حالت‌های مختلف بررسی کنیم.

خانم‌ها و آقایان، برای رسیدن به اندام مناسب می‌توانند عمل پیکرتراشی بدن انجام دهند. ولی روش‌های انجام این عمل با هم متفاوت است که بسته به نظر پزشک و نیاز شما، پزشک بهترین روش را برای هرفرد تعیین می‌کند.

هر سال قیمت‌های عمل پیکرتراشی بیشتر می‌شود. چرا که هزینه خرید و نگهداری دستگاه‌های لازم و دستمزد پزشک نیز بیشتر می‌شود.

در سال 1401 قیمت عمل پیکرتراشی به روش لیپوست، از ناحیه‌ای 5 میلیون شروع می‌شود و بسته به میزان چربی و تعداد نواحی قابل کم و زیاد شدن است. دکتر حمید رضوانی؛ جراحی پیکرتراشی مراجعان خود را، به روش لیپوست که دقت و اطمینان بیشتری را دارد انجام می دهند.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی از حدود 30 میلیون شروع می‌شود و باز هم به شرایط بدنی شما قابل تغییر است.

در مورد روش‌های دیگر هم همینطور است. لذا برای تعیین دقیق قیمت پیکرتراشی در سال 1401 با تیم دکتر منتخب خودتان مشورت کنید.

عوامل تعیین هزینه پیکرتراشی

اگر قصد انجام عمل لاغری و زیبایی بدن دارید، یکی از عمل‌های رایج و کم‌عارضه، عمل پیکرتراشی است. تعیین هزینه عمل پیکرتراشی، در کل وابسته به عوامل مختلفی است که بایستی در زمان انجام عمل تک به تک بررسی شوند.

تعیین قیمت پیکر تراشی براساس نواحی موردنظر:

گاهی چربی تجمیع شده فقط در ناحیه شکم و پهلو است، گاهی هم در نواحی دیگر مثل بازو، غبغب، داخل ران، زانو و .. هم وجود دارد. اینکه بدن شما برای رسیدن به تناسب اندام نیاز به تخلیه چربی در کدام نواحی را دارد؛ در تعیین هزینه پیکرتراشی کل بدن تاثیر دارد.

روش انجام جراحی پیکرتراشی:

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در برآورد قیمت، روش انجام جراحی است.

پیکرتراشی؛ به روش لیپوماتیک، لیپوست، لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، لیپولیزر و … قابل انجام است. هر روش مزایای خودشان را دارند و روش مناسب برای هر فرد، با دیگری ممکن است متفاوت باشد.

این تفاوت از شرایط بدنی و فیزیکی فرد ناشی می شود.

محل انجام جراحی پیکرتراشی،رنقش مهمی در تعیین قیمت آن دارد

اول اینکه در چه شهری قصد انجام جراحی لاغری دارید؟ هزینه پیکرتراشی در تهران، به نسبت شهرهای دیگر بیشتر است.

دوم اینکه بیمارستان یا کلینیک موردنظر در کدام منطقه شهر موردنظر شما قرار دارد؟ طبیعتا قیمت ها در مناطق مرفه نشین، بیشتر و در مناطق مرکزی و رو به پائین کمتر می شود.

مهارت و تجربه دکتر پیکرتراشی؛ منطقی ترین دلیل برای پرداخت هزینه بیشتر

پیشنهاد ما این است که در این مورد، اصلا به دنبال قیمت ارزان تر نباشید و میزان مهارت پزشک، برایتان اولویت بیشتری داشته باشد.

بهترین و معروفترین دکترها در هر شهری به دلیل تجربه و دقت کاری که دارند؛ هزینه بیشتری برای جراحی می‌گیرند. شما در هر منطقه که به دنبال پزشک متخصص هستید، یک پزشک ماهر را با تحقیق تجربه کاری و میزان رضایت مراجعان آن انتخاب کنید.

ا

دکتر حمید رضوانی جراح ابدومینوپلاستی

دکتر حمید رضوانی

متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی در تهران

  • پیکرتراشی به روش لیپوست
  • جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
  • عمل فرم دهی و تزریق چربی باسن
  • جراحی ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
  • ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه در آقایان)
  • ماموپلاستی (کوچک کردن سینه در خانم ها)

برای تعیین نوبت و مشاوره تماس بگیرید.

 09107103228

09107103227

ینکه یکبار هزینه کنید و نتیجه دلخواه را بگیرید؛ بهتر از این است که به دلیل ارزان بودن یک پزشک که تخصص کافی ندارد، جراحی شما به درستی انجام نشود. در این صورت مجبور به ترمیم و پرداخت هزینه بیشتر و عوارض بیشتری می‌شوید.

هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو

برای تعیین هزینه پیکرتراشی در ناحیه شکم و پهلو؛ طبق آنچه که گفته شد، ابتدا بایستی تعیین کنید که از چه روشی برای پیکرتراشی می‌خواهید استفاده کنید.

هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو

برای تعیین روش مناسب، حتما با دکتر جراح متخصص پیکرتراشی مشورت کنید. چرا که تعیین روش بستگی به شرایط بدن شما، میزان چربی و اضافه وزن و توقع شما از نتیجه عمل دارد.

بعد از تعیین روش تخلیه چربی در ناحیه شکم و پهلو، اینکه شما در چه شهری، درچه مرکزی و نزد کدام پزشک جراحی شوید؛ در میزات قیمت تعیین شده برای پیکرتراشی بدن شما تاثیرگذار است.

پیکرتراشی شکم و پهلو معمولا با دو روش لیپوماتیک و یا ابدومینوپلاستی و یا هردو انجام می شود. در روش لیپوماتیک فقط چربی‌های ناحیه پهلو و شکم تخلیه می‌شوند و چربی‌ها قابل استفاده برای تزریق در ناحیه دیگر مانند باسن هستند. در روش ابدومینوپلاستی، علاوه بر تخلیه چربی پوست شکم و پهلو ( البته نه به اندازه لیپوماتیک)، پوست اضافه و آویزان نیز بریده و شکم صاف و تخت می‌شود.

افرادی که هم پوست ترک خورده، شل و آویزان دارند و هم چربی سطح شکم و پهلوی آنها زیاد است، برای داشتن شکم صاف و اندام زیبا بایستی عمل لیپو و ابدو را با هم انجام دهند.

هزینه پیکرتراشی کل بدن

افرادی هم قصد دارند غیر از شکم و پهلو در نواحی دیگر بدن هم که چربی تجمیع شده اضافی دارند، عمل تخلیه چربی انجام دهند. به اصطلاح این افراد پیکرتراشی کل بدن انجام می‌دهند. ولی قیمت آن بسته به تعداد نواحی جراحی شده تعیین می‌شود.

ممکن است یک نفر فقط در سه ناحیه نیاز به جراحی داشته باشد و شخص دیگری در بالای 5 ناحیه. قیمت نهایی این دو با هم متفاوت است.

ذکر این نکته هم لازم است که، زیبایی سینه، در خانم‌ها جدا از پیکرتراشی است. در آقایان کوچک کردن سینه (ژنیکوماستی) در همان جراحی لیپو قابل انجام است. ولی خانم‌ها برای زیبایی سینه نیاز به جراحی پروتز یا لیفت سینه یا ماموپلاستی (کوچک کردن سینه) دارند.

گاهی که مراجع شرایط ایده آل داشته باشد و زمان عمل طولانی نشود می‌توان 2 دوعمل را با هم انجام داد.

عکس پیکرتراشی بازو ها توسط دکتر حمید رضوانی قبل و بعد عمل
عکس پیکرتراشی بازو (قبل و بعد). برای مشاهده نمونه جراحی های دکتر حمید رضوانی وارد شوید.

هزینه پیکرتراشی در تهران

اگر قیمت پیکرتراشی در یک شهر نسبتا کوچک را بدانید و با قیمت پیکرتراشی در تهران مقایسه کنید، متوجه بالا بودن قیمت در تهران خواهید شد.

این افزایش قیمت به دلیل بزرگی تهران و بالابودن هزینه‌ها در آن است. بعضا در برخی مراکز و بیمارستان‌ها،  امکانات و دستگاه‌های پیشرفته‌تر، پرسنل کارآزموده‌تر و رعایت بیشتر بهداشت هم بر افزایش قیمت تاثیر دارند.

دکتر حمید رضوانی، بعد از چند سال  جراحی در برخی کلینیک ها و مراکز پیکرتراشی، به دلیل رعایت بهداشت بیشتر و امکانات و تجهیزات تکمیل تر، بیمارستان عرفان نیایش تهران را به عنوان مرکز جراحی‌های پیکرتراشی خود انتخاب کردند.

هزینه پیکرتراشی و تزریق چربی به باسن

تخلیه چربی به روش لیپوست یا لیپوماتیک، برخلاف روش لیپولیز باعث می‌شود که چربی خارج شده از بدن، قابل استفاده مجدد باشد.

در صورتیکه تمایل دارید تزریق چربی به باسن هم داشته باشید؛ می‌توانید از همین چربی خارج شده استفاده کنید و در یک عمل هم لیپو انجام دهید وهم تزریق چربی به باسن.

در این حالت هزینه پیکرتراشی برای تخلیه چربی  و هزینه تزریق مجدد چربی، جداگانه محاسبه می‌شود. ولی در یک نوبت و با یکبار بیهوشی قابل انجام است.

تعیین دقیق هزینه پیکرتراشی با مشاوره

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی، پلاستیک، ترمیمی در تهران، عمل پیکرتراشی را به روش لیپوست انجام می‌دهند. این روش نسبت به لیپوماتیک، دقت و سرعت بیشتری دارد.

همینطور سابقه کاری 15 ساله در جراحی ابدومینوپلاستی، مینی ابدومینوپلاستی ، تزریق چربی به باسن و … نیز دارند.

در صورت تمایل به مشاوره و تعیین قیمت پیکرتراشی و تعیین نوبت، به شماره  09107103228 در واتساپ پیام دهید و یا تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.