,

بهترین دکتر پـیکرتراشی لیپـوماتیک را چگونه انتخاب کنیم؟

یک دکتر پیکرتراشی با تجربه و مهارت بالا، به عنوان یک متخصص برجسته در زمینه پیکرتراشی و لیپوماتیک، به همراه تیم متخصص خود، به دنبال ارائه‌ خدمات حرفه ای پیکرتراشی است. همچنین از آخرین فناوری‌ها و تکنیک‌های پیشرفته در حوزه پیکرتراشی بهره‌مند شده، و با توجه به نیازها و آرزوهای هر فرد، راه‌حل‌های سفارشی و کارآمد به آن ها ارائه می دهد. یک جراح خوب لیپوماتیک و پیکرتراشی، به ارتقاء ظاهر و اعتماد به نفس مشتریان خود در کنار سلامت آنان متعهد است.

شخص مراجعه کننده به مطب دکتر جراح پیکرتراشی، بایستی محیطی صمیمی و حاکم بر احترام به حریم شخصی را تجربه کند. با مشاوره دقیق و صادقانه دکتر پیکرتراش، افراد با اطمینان بالا و در یک فضای امن، برای زیبایی اندام خود تصمیم می‌گیرند. با دکتر حمید رضوانی، تجربه‌ای منحصر به فرد از هنر و علم پیکرتراشی را تجربه کنید و به بهترین شکل ممکن به زیبایی دلخواه خود دست پیدا کنید.

دکتر حمید رضوانی دکتر پـیکرتراشی در تهران

دکـتر رضوانی حدود ۱۴ سال است که در تهران مشغول به جـراحی‌های لاغـری (عمل لیپـوماتیک) هستند برای خیلی از شهروندان تهرانی شناخته شده‌اند. البته مراجعان زیادی هم از شهرهای دیگر برای جـراحی در تهران ایشان را انتخاب کرده‌اند.

دکتر حمید رضوانی دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ‌التحصیل شدند و برای تحصیل دوره تخصصی جراحی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز رفته و از همان دانشگاه مدرک تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی را گرفتند.

پس از آن در سال ۱۳۸۷ در زمینه عمل پـیکرتراشی بدن ، در کـلینیک‌ها و مراکز مختلف مشغول به جـراحی شدند و به لطف خدا هزاران عـمل موفق و با رضایت بالای ۹۴% مراجعان داشتند.

-
دکتر حمید رضوانی جراح پیکر تراشی در تهران

از سال 1396 بنابر امکانات و شرایط لازم جهت انجام جراحی اصولی و مطابق با استانداردهای لازم بهداشتی و خدماتی، بیمارستان عرفان نیایش و چند کلینیک معتبر را به عنوان مراکز جراحی خود انتخاب نمودند.

انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

اگر در تهران ساکن هستید و یا برای انجام جـراحی لیپوماتیک می‌خواهید به تهران بیایید؛ قطعا برای پیدا کردن یک دکتر خوب پـیکرتراشی لیپو پرس‌و‌جو می‌کنید. یکی از فضاهایی که می‌توانید راحت‌تر در مورد جراحان در این زمینه اطلاعات بدست بیاورید و رزومه و نمونه کارهای پزشکان را ببینید فضای مجازی است.

بهترین دکتر برای جراحی لیپوماتیک، از نظر مدرک دانشگاهی و تخصص جراحی، تجربه کاری و نظرات مراجعان بایستی نمره خوبی از طرف شما دریافت کند.

به یاد داشته باشید که محل عمل جراحی از نظر بهداشتی و امکانات هم مهم است و البته قیمت؛

قیمت عمل پیکرتراشی به عوامل متعددی از جمله نوع عمل، محل عمل، پزشک و … بستگی دارد که در مقاله دیگری به آن پرداخته ایم.

قیمت عمل پیکر تراشی بدن

امروزه اکثر دکترهای جراحی پلاستیک و زیبایی وبسایت تخصصی دارند و مقالات مرتبط با زمینه عمل‌های خود را در آن قرار می‌دهند.

اسم، آدرس با لوکیشن و شماره تماس آنها هم در سایتشان راحت می‌توانید پیدا کنید.

دکتر حمید رضوانی، دکتر جراح زیبایی شکم و سینه

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را ثبت کنید. با شما تماس میگیریم.

 • شماره همراه خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید

ویژگی‌های دکـتر خوب پـیکرتراشی

فاکتورهای انتخاب دکـتر خوب برای جـراحی لاغـری لیپتوماتیک موارد زیر است:

 • درجه علمی و تخصص
 • سابقه و تجربه کاری
 • میزان مسئولیت پذیری
 • میزان رضایت مراجعان
 • بررسی تیم دستیاران پزشک برای مشاوره قبل و بعد عمل
 • محل انجام جـراحی
 • قیمت منصفانه

ارتباط پزشک با بیماران

یکی از گزینه های پزشک خوب میزان مسئولیت‌پذیری است. به این معنا که پزشک در راهنمایی و مشاوره دادن به شما کاملا حقیقت را بگوید و اگر عمل لیپوماتیک بنا به هر دلیلی برای شما مناسب نیست شما را آگاه کند.

همچنین بعد از عمل تا پایان دوران مراقبت که معمولا 2 هفته است همواره در دسترس بیمار باشد.

 داشتن تخصص در زمینه عمل پـیکرتراشی

عـمل حذف چربی‌های اضافی بدن با دستگاهی مانند لیپوماتیک انجام می‌شود. هرچند که این دستگاه‌ها با گذشت زمان پیشرفته‌تر و کار با آن راحت‌تر می‌شود ولی بایستی در استفاده از آنها تبحر داشت تا بیمار آسیب نبیند.

داشتن مدرک تخصص جـراحی پلاستیک و ترمیمی برای دکتر لیپوماتیک حتما لازم است.

دکتر پیکرتراشی در تهران
تخصص و تبحر دو فاکتور مهم در انتخاب بهترین دکتر لیپـوماتیک است

چگونه بهترین دکتر لیپوماتیک را انتخاب کنید

اول در فضای مجازی و در میان دوستان و آشنایانی که تجربه خوبی از عمل لیپوماتیک داشتند اسامی چند پزشک را پیدا کنید.

با مراجعه به سایت یا شبکه اجتماعی آنها (اینستاگرام) اطلاعات بیشتری از پزشک بدست بیاورید.مانند فیلم‌ها ، نمونه‌کارها ، رزومه و نظرات مراجعان(خیلی مهم است).

اما همه چیز در فضای مجازی واقعی نیست. پس باید مراجعه حضوری هم داشته باشید.

در مراجعه حضوری هم مشاوره می‌گیرید و هم به میزان علم، تبحر و مسئولیت‌پذیری دکتر و دستیارش آگاه می‌شوید. همچنین در مطب پزشک می‌توانید مستقیما با مراجعان دیگر صحبت کنید.

در مراجعه حضوری به نکات زیر دقت کنید

 • زیبایی و تمیزی مطب نشان از سلیقه و دقت پزشک دارد. این مورد برای پزشکان حوزه زیبایی و لاغری مهم است.
 • حتما وقتی برای مشاوره مراجعه می‌کنید تمام شرایط خودتان و انتظاراتان از جراحی را با پزشک درمیان بگذارید.
 • پزشک حتما باید بدانند که شما چه بیماری‌هایی دارید و چه داروهایی مصرف می‌کنید. اینکه شما توقع دارید بعد از انجام عمل لاغری چه فرم بدنی داشته‌باشید.

یک دکتر خوب هم بعد از شنیدن شرح حال شما، تشخیص می‌دهد که آیا شما می‌توانید جراحی لاغری با تخلیه چربی انجام دهید یا خیر. در صورتی که شما کاندید مناسبی نباشید دلیل آن را با شما مطرح می‌کند.

اگر توقع نابجایی هم از نتیجه جراحی داشته باشید، آن را به شما میگوید و شما را با وعده های غیرقابل انجام ، راهی اتاق عمل نمی‌کند.

لزوما گرانترین دکتر، بهترین دکتر نیست. و ارزانترین دکتر هم به‌صرفه‌ترین نیست.

قیمت منصفانه هر پزشک با در نظر گرفتن تجربه و تخصصش، همراه با محل انجام عمل و امکانات محل جراحی، متناسب با هر شهری قابل تشخیص است.

ویژگی‌های عمل لیپوماتیک

شما که به دنبال دکتر خوب برای جراحی لیپوماتیک هستید، قطعا می‌دانید که لیپوماتیک چیست و با عوارض عمل لیپوماتیک آشنا شوید. با این حال شرح مختصری از عمل تخلیه چربی که به اصطلاح عموم لیپوماتیک شناخته شده است می‌دهیم.

در عمل پیکرتراشی چربی‌های اضافی در برخی نقاط بدن که قابل برداشتن هستند به وسیله دستگاهی مانند لیپوماتیک برداشته می‌شود.

این تخلیه چربی بدون آسیب رساندن به بافت چربی است. تخلیه چربی در شکم، پهلو، پشت، ران پا، داخل زانو ، بازو و غبغب توسط دکتر حمید رضوانی در تهران انجام می‌شود.

فواید این عمل آن است که شما یک شبه به فرم ایده آلی از بدن می‌رسید. این عمل کم‌عارضه و کم‌خطر است. هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان قابل انجام است.

نتیجه عمل در صورت عدم تغییر وزنی دائمی خواهدبود.

عوارض بعد از بیهوشی یکی از عوارض جراحی لیپوماتیک است. احتمال آمبولی بعد لیپوماتیک هم به ندرت پیش می‌آید. دکتر رضوانی با استفاده از دستگاه مخصوص حرکت گردش خون در پاها، در هنگام عمل، احتمال وجود آمبولی در حین جراحی را به صفر رساندند.

هنر و زیبایی با دکتر پیکرتراشی

زیبایی وداشتن اندام متناسب، دلخواه هر شخصی است و روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. حالا که با پیشرفت علم بشر می‌تواند به آسانی با یک جراحی دو تا سه ساعته ( لیپوماتیک) از شر چربی های بدقلق بدنش خلاص شود، نکته مهم انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی است. با درنظر گرفتن موارد گفته شده با اطمینان خاطر بیشتری به زیبایی برسید.

جهت مشاوره با تیم دکتر حمید رضوانی با شماره ۰۹۱۰۷۱۰۳۲۲۷ از طریق تماس یا واتساپ در ارتباط باشید.

9 پاسخ
  • admin گفته:

   سلام دوست عزیز
   کاش بیشتر توضیح میدادید که منظورتون از جراحی شکم و پهلو لیپو هست یا ابدو؟
   لطفا با شماره 09107103227 تماس بگیرید یا در این فرم شماره تماس تون رو برامون ارسال کنید تا همکاران با شما تماس بگیرند.

   پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
  نظری بدهید!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *