لیپو 360 که به ان لیپوساکشن محیطی، لیپوماتیک 360 هم می گویند

همانطور که از نام آن پیداست، لیپو 360 یا لیپوساکشن 360 درجه، یک عمل زیبایی پیکرتراشی بدن است که هدف آن حذف کامل چربی 360 درجه ناخوشایند در اطراف قسمت میانی بدن است. در این عمل نواحی فوقانی و تحتانی شکم، پهلوها و همچنین چربی میانی و پایین کمر درگیر میشوند.

بیمارانی که چربی اضافی در سراسر ناحیه شکم دارند و خاصیت ارتجاعی پوست خوبی دارند، جراح پلاستیک یک روش لیپوساکشن تخصصی به نام لیپوساکشن 360 درجه را به آنها توصیه می کند که ممکن است به آن لیپو 360 یا لیپوساکشن محیطی گفته شود. این تکنیک شامل لیپوساکشن استاندارد در سرتاسر قسمت میانی، از جمله شکم، کمر، پهلوها، وسط پشت و پایین کمر است.

دکتر حمید رضوانی

توجه به این نکته مهم است که لیپو 360 یک علامت تجاری، نام تجاری یا نوع خاصی از روش لیپوساکشن نیست. هر جراح لیپوساکشن می‌تواند ادعا کند که لیپو 360 درجه را انجام میدهد. معنی آن لیپوساکشن روی شکم، پهلو و پشت است که هر متخصص لیپوساکشن قادر به ارائه آن خواهد بود. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که لیپو 360 درجه با آنچه که گاهی اوقات “لیپوساکشن کامل بدن” نامیده می شود متفاوت است. لیپو 360 درجه فقط به قسمت میانی می‌پردازد و چربی را از بازوها، ران‌ها، ساق پا یا قسمت بالای کمر ساکشن نمی‌کند.

خدمات دکتر حمید رضوانی

متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی در تهران

 • پیکرتراشی به روش لیپوست
 • جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
 • عمل فرم دهی و تزریق چربی باسن
 • جراحی ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
 • ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه در آقایان)
 • ماموپلاستی (کوچک کردن سینه در خانم ها)

برای تعیین نوبت و مشاوره تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۵۰۱۸

-

پیکرتراشی چیست؟

جراحی پلاستیک کانتورینگ بدن هرگز به این اندازه محبوب نبوده است، و پیشرفت‌های اخیر در فن‌آوری و تکنیک‌های کاهش چربی، زنان و مردانی را که دارای قسمت‌هایی از چربی سرسخت هستند، ترغیب کرده است تا برای انجام جراحی پیکرتراشی اقدام کنند.

به طور کلی لیپوساکشن یک عمل زیبایی است که شامل برداشتن سلول های چربی از نواحی خاصی از بدن می شود. این منجر به خطوط باریک تر و صاف تر می شود و نمایه ای زیباتر ایجاد می کند. بزرگترین تفاوت بین لیپوساکشن سنتی و لیپو 360 این است که در حالی که لیپوساکشن سنتی در یک زمان بر روی یک ناحیه منحصر به فرد تمرکز می کند، لیپو 360 قادر است چندین ناحیه از شکم را به طور همزمان هدف قرار دهد. لیپو 360 به طور موثری منجر به یک روش جامع تر و کارآمدتر می شود.

درک این نکته مهم است که روش های پیکرتراشی بدن به عنوان یک ابزار کاهش وزن مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه به عنوان روشی برای کاهش و پیکرتراشی چربی اضافی سرسخت است که در برابر رژیم غذایی و تلاش های ورزشی مقاوم است.

روش انجام لیپو 360

لیپو 360 درجه به هیچ نوع دستگاه یا روش لیپوساکشن خاصی مانند لیپوساکشن لیزری یا ویزر اشاره نمی کند. شما می توانید لیپو 360 را با لیپوست، با لیپوماتیک، با ویزر یا با دیگر تجهیزات استاندارد لیپوساکشن انجام دهید. مانند هر روش دیگر لیپوساکشن، پس از برداشتن چربی، خطر شل شدن پوست وجود دارد. سفت کردن پوست به عنوان بخشی از یک روش 360 درجه بسیار مهم است.

جراح متخصص پیکرتراشی هیکل و منحنی‌های طبیعی بیمار را در نظر می‌گیرد تا قسمت میانی متناسب‌تر، باریک‌تر و از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیرتر ایجاد کند. از مزایای لیپو 360 درجه می توان به شکم، پهلوها و کمر باریک تر، صاف تر و زیباتر اشاره کرد. به طور کلی یک نامزد خوب برای لیپو 360 دارای شاخص توده بدنی (BMI) 30 یا کمتر و خاصیت ارتجاعی پوست خوب و دارای چربی موضعی در ناحیه میانی تعریف می شود. برای اطلاع از اینکه آیا کاندید مناسبی برای روش لیپو 360 درجه هستید یا خیر، باید با دکتر جراح مشورت کنید.

دکتر حمید رضوانی، دکتر جراح زیبایی شکم و سینه

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را ثبت کنید. با شما تماس میگیریم.

 • شماره همراه خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید

دکتر رضوانی معمولاً لیپوست را در جلو و پشت بدن انجام می دهند تا بدن را در 360 درجه درمان کنند تا بیمار بهترین نتیجه را بگیرد. اگر فقط جلوی بدن را درمان کنید، ممکن است به خط کمر دلخواه نرسید. زیرا بدن فقط در فضای دو بعدی نیست، بلکه در فضای سه بعدی وجود دارد. به همین دلیل، درمان بیمار از دو طرف بدن به ما کمک می کند تا به حداکثر کانتورینگ بدن برسیم. دکتر حمید رضوانی با سال ها تجربه در استفاده و توسعه تکنیک های جدید و پیشرفته پیکرتراشی از طریق جراحی پلاستیک، لیپوست در تهران، هم تجربه پزشکی و هم احساس مسئولیت مورد نیاز برای کمک به شما را در فرم دهی و زیباسازی بدن تان را دارند.

آشنایی با رویکرد پزشکی نوآوری در لیپو 360

عمل جراحی Lipo 360 با لیپو فوقانی و تحتانی شکم شروع می‌شود که به آن دسته استاندارد شکم نیز می‌گویند. درست از زیر سینه ها شروع می شود تا پایین و درست بالای لگن.

در مرحله بعد، این روش به طرفین حرکت می کند، بیشتر تا ستون فقرات. این مرحله از عمل به عنوان پیکرتراشی جانبی قدامی شکم شناخته می شود و همچنین می تواند ناحیه میانی پشت را که دقیقاً از زیر خط سوتین در زنان است شامل شود.

لیپو 360 معمولاً می‌تواند با استفاده از طیف معمولی تکنیک‌های لیپوساکشن استاندارد انجام شود.

نواحی قابل انجام لیپو 360 ومدت زمان ریکاوری

لیپو 360 یک روش لیپوساکشن است که تمام قسمت های میانی را در بر می گیرد و 360 درجه اطراف را پوشش می دهد. نواحی مربوطه که می توانند تحت درمان قرار گیرند عبارتند از: شکم، هر دو قسمت فوقانی و تحتانی، مورب و قسمت میانی به پایین کمر.

در لیپوساکشن 360 دوره نقاهت بسیار کوتاه است. زمان استراحت حداقل است و اکثر بیماران می توانند فعالیت ها و وظایف روزانه خود را تنها در چند روز از سر بگیرند. در حالی که معمولاً برای اکثر افراد فقط استراحت جزئی لازم است، در هر روش جراحی، ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، بنابراین باید از پزشک خود بپرسید و تمام دستورالعمل‌های پس از عمل او را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

اگر علاقه مند به دریافت لیپو 360 هستید، یک مشاوره با دکتر حمید رضوانی تنظیم کنید. در صورت تمایل به برقراری مشاوره حضوری یا مجازی یا دریافت قیمت می توانید با شماره 09120175018 تماس بگیرید.

مزایای لیپو 360

مزیت اصلی لیپو 360 نسبت به سایر اشکال لیپوساکشن این است که تمرکز لیپوساکشن 360 درجه در نتایج نهایی نهفته است. لیپوساکشن سنتی بر خلاف تناسب نهایی بدن فقط به کل مقدار چربی که برداشته شده است می پردازد. وقتی صحبت از روش سنتی می شود، نمایه و ظاهر تمام شده هدف اصلی نیست. لیپوساکشن محیطی همچنین نتایج جامع تری را برای کسانی که به دنبال داشتن اندامی خوش فرم در زمان کمتر هستند، ایجاد می کند.

لیپو 360 می تواند به هر کسی که به دنبال رسیدن به اهداف ظاهری و دستیابی به قسمت میانی باریک تر و صاف تر است کمک کند. مزایا عبارتند از:

 • شکم صاف تر (برای رفع افتادگی و بزرگی شکم عمل ابدومینوپلاستی شکم هم توصیه می شود)
 • فرم دهی و باریک کردن پهلوها
 • ظاهری صاف تر و تناسب همه جانبه
 • قابل ترکیب با دیگر عمل های پیکرتراشی بدن و تزریق چربی در قسمت‌های بالا و پایین تنه، مانند لیفت باسن برزیلی.
 • اگربا رژیم غذایی و ورزش به اهداف کاهش وزن رسیده اید، اما همچنان با نواحی مشکل دار سروکار دارید، لیپو 360 می تواند راه حل بسیار موثری باشد.

هزینه Lipo 360

قیمت ها می تواند بسته به سایز بیمار، طول مدت عمل و نوع بیهوشی مورد استفاده متفاوت باشد. هنگام مقایسه قیمت برای روشی مانند لیپو 360، بیماران باید همیشه مطمئن شوند که روش های مشابه را با هم مقایسه کرده اند. همیشه در مورد همه چیزهایی که یک روش شامل می شود بپرسید. روش‌های زیبایی شامل تغییراتی در بدن شما می‌شود و یک سرمایه‌گذاری مالی عمده است، بنابراین مشاوره حضوری و برنامه‌ریزی شخصی و قیمت‌گذاری ضروری است.

مراقبت های دوران نقاهت

پس از انجام عمل، یک دستورالعمل مراقبتی از دکتر حمید رضوانی دریافت خواهید کرد. به طور کلی، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر فعالیت های روزانه را ظرف چند روز از سر بگیرید و فعالیت های بدنی شدیدتر را بعد از دو تا سه هفته از سر بگیرید. درد خفیف، تورم و کبودی طبیعی است، اما بیماران باید در صورت وجود درد شدید، خونریزی یا هر گونه علائم عفونت، فوراً با پزشک یا پزشک خود تماس بگیرند.

نتایج پس از کاهش تورم قابل مشاهده خواهند بود ولی برای مشاهده نتایج کامل باید دو تا سه ماه صبر کنید. با یک رژیم غذایی سالم و ورزش، لیپو 360 می تواند نتایج طولانی مدت رضایت بخشی را ارائه دهد.

منابع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *