,

لیپو ۳۶۰ چیست؟

لیپو 360 که به ان لیپوساکشن محیطی، لیپوماتیک 360 هم می گویند

همانطور که از نام آن پیداست، لیپو ۳۶۰ یا لیپوساکشن ۳۶۰ درجه، یک عمل زیبایی پیکرتراشی بدن است که هدف آن حذف کامل چربی ۳۶۰ درجه ناخوشایند در اطراف قسمت میانی بدن است. در این عمل نواحی فوقانی و تحتانی شکم، پهلوها و همچنین چربی میانی و پایین کمر درگیر میشوند.

بیمارانی که چربی اضافی در سراسر ناحیه شکم دارند و خاصیت ارتجاعی پوست خوبی دارند، جراح پلاستیک یک روش لیپوساکشن تخصصی به نام لیپوساکشن ۳۶۰ درجه را به آنها توصیه می کند که ممکن است به آن لیپو ۳۶۰ یا لیپوساکشن محیطی گفته شود. این تکنیک شامل لیپوساکشن استاندارد در سرتاسر قسمت میانی، از جمله شکم، کمر، پهلوها، وسط پشت و پایین کمر است.

دکتر حمید رضوانی

توجه به این نکته مهم است که لیپو ۳۶۰ یک علامت تجاری، نام تجاری یا نوع خاصی از روش لیپوساکشن نیست. هر جراح لیپوساکشن می‌تواند ادعا کند که لیپو ۳۶۰ درجه را انجام میدهد. معنی آن لیپوساکشن روی شکم، پهلو و پشت است که هر متخصص لیپوساکشن قادر به ارائه آن خواهد بود. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که لیپو ۳۶۰ درجه با آنچه که گاهی اوقات “لیپوساکشن کامل بدن” نامیده می شود متفاوت است. لیپو ۳۶۰ درجه فقط به قسمت میانی می‌پردازد و چربی را از بازوها، ران‌ها، ساق پا یا قسمت بالای کمر ساکشن نمی‌کند.

surpeon body sculpting

دکتر حمید رضوانی

متخصص جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی در تهران

 • پیکرتراشی به روش لیپوست
 • جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
 • عمل فرم دهی و تزریق چربی باسن
 • جراحی ابدومینوپلاستی و مینی ابدومینوپلاستی
 • ژنیکوماستی (کوچک کردن سینه در آقایان)
 • ماموپلاستی (کوچک کردن سینه در خانم ها)

برای تعیین نوبت و مشاوره تماس بگیرید.

 09107103228

۰۹۱۰۷۱۰۳۲۲۷

پیکرتراشی چیست؟

جراحی پلاستیک کانتورینگ بدن هرگز به این اندازه محبوب نبوده است، و پیشرفت‌های اخیر در فن‌آوری و تکنیک‌های کاهش چربی، زنان و مردانی را که دارای قسمت‌هایی از چربی سرسخت هستند، ترغیب کرده است تا برای انجام جراحی پیکرتراشی اقدام کنند.

به طور کلی لیپوساکشن یک عمل زیبایی است که شامل برداشتن سلول های چربی از نواحی خاصی از بدن می شود. این منجر به خطوط باریک تر و صاف تر می شود و نمایه ای زیباتر ایجاد می کند. بزرگترین تفاوت بین لیپوساکشن سنتی و لیپو ۳۶۰ این است که در حالی که لیپوساکشن سنتی در یک زمان بر روی یک ناحیه منحصر به فرد تمرکز می کند، لیپو ۳۶۰ قادر است چندین ناحیه از شکم را به طور همزمان هدف قرار دهد. لیپو ۳۶۰ به طور موثری منجر به یک روش جامع تر و کارآمدتر می شود.

درک این نکته مهم است که روش های پیکرتراشی بدن به عنوان یک ابزار کاهش وزن مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه به عنوان روشی برای کاهش و پیکرتراشی چربی اضافی سرسخت است که در برابر رژیم غذایی و تلاش های ورزشی مقاوم است.

روش انجام لیپو ۳۶۰

لیپو ۳۶۰ درجه به هیچ نوع دستگاه یا روش لیپوساکشن خاصی مانند لیپوساکشن لیزری یا ویزر اشاره نمی کند. شما می توانید لیپو ۳۶۰ را با لیپوست، با لیپوماتیک، با ویزر یا با دیگر تجهیزات استاندارد لیپوساکشن انجام دهید. مانند هر روش دیگر لیپوساکشن، پس از برداشتن چربی، خطر شل شدن پوست وجود دارد. سفت کردن پوست به عنوان بخشی از یک روش ۳۶۰ درجه بسیار مهم است.

جراح متخصص پیکرتراشی هیکل و منحنی‌های طبیعی بیمار را در نظر می‌گیرد تا قسمت میانی متناسب‌تر، باریک‌تر و از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیرتر ایجاد کند. از مزایای لیپو ۳۶۰ درجه می توان به شکم، پهلوها و کمر باریک تر، صاف تر و زیباتر اشاره کرد. به طور کلی یک نامزد خوب برای لیپو ۳۶۰ دارای شاخص توده بدنی (BMI) 30 یا کمتر و خاصیت ارتجاعی پوست خوب و دارای چربی موضعی در ناحیه میانی تعریف می شود. برای اطلاع از اینکه آیا کاندید مناسبی برای روش لیپو ۳۶۰ درجه هستید یا خیر، باید با دکتر جراح مشورت کنید.

hamid rezvani surgeon

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی، زیبایی و ترمیمی

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را ثبت کنید. با شما تماس میگیریم.

"*" indicates required fields

اطلاعات شما*

دکتر رضوانی معمولاً لیپوست را در جلو و پشت بدن انجام می دهند تا بدن را در ۳۶۰ درجه درمان کنند تا بیمار بهترین نتیجه را بگیرد. اگر فقط جلوی بدن را درمان کنید، ممکن است به خط کمر دلخواه نرسید. زیرا بدن فقط در فضای دو بعدی نیست، بلکه در فضای سه بعدی وجود دارد. به همین دلیل، درمان بیمار از دو طرف بدن به ما کمک می کند تا به حداکثر کانتورینگ بدن برسیم. دکتر حمید رضوانی با سال ها تجربه در استفاده و توسعه تکنیک های جدید و پیشرفته پیکرتراشی از طریق جراحی پلاستیک، لیپوست در تهران، هم تجربه پزشکی و هم احساس مسئولیت مورد نیاز برای کمک به شما را در فرم دهی و زیباسازی بدن تان را دارند.

آشنایی با رویکرد پزشکی نوآوری در لیپو ۳۶۰

عمل جراحی Lipo 360 با لیپو فوقانی و تحتانی شکم شروع می‌شود که به آن دسته استاندارد شکم نیز می‌گویند. درست از زیر سینه ها شروع می شود تا پایین و درست بالای لگن.

در مرحله بعد، این روش به طرفین حرکت می کند، بیشتر تا ستون فقرات. این مرحله از عمل به عنوان پیکرتراشی جانبی قدامی شکم شناخته می شود و همچنین می تواند ناحیه میانی پشت را که دقیقاً از زیر خط سوتین در زنان است شامل شود.

لیپو ۳۶۰ معمولاً می‌تواند با استفاده از طیف معمولی تکنیک‌های لیپوساکشن استاندارد انجام شود.

نواحی قابل انجام لیپو ۳۶۰ ومدت زمان ریکاوری

لیپو ۳۶۰ یک روش لیپوساکشن است که تمام قسمت های میانی را در بر می گیرد و ۳۶۰ درجه اطراف را پوشش می دهد. نواحی مربوطه که می توانند تحت درمان قرار گیرند عبارتند از: شکم، هر دو قسمت فوقانی و تحتانی، مورب و قسمت میانی به پایین کمر.

در لیپوساکشن ۳۶۰ دوره نقاهت بسیار کوتاه است. زمان استراحت حداقل است و اکثر بیماران می توانند فعالیت ها و وظایف روزانه خود را تنها در چند روز از سر بگیرند. در حالی که معمولاً برای اکثر افراد فقط استراحت جزئی لازم است، در هر روش جراحی، ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، بنابراین باید از پزشک خود بپرسید و تمام دستورالعمل‌های پس از عمل او را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

اگر علاقه مند به دریافت لیپو ۳۶۰ هستید، یک مشاوره با دکتر حمید رضوانی تنظیم کنید. در صورت تمایل به برقراری مشاوره حضوری یا مجازی یا دریافت قیمت می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۱۷۵۰۱۸ تماس بگیرید.

مزایای لیپو ۳۶۰

مزیت اصلی لیپو ۳۶۰ نسبت به سایر اشکال لیپوساکشن این است که تمرکز لیپوساکشن ۳۶۰ درجه در نتایج نهایی نهفته است. لیپوساکشن سنتی بر خلاف تناسب نهایی بدن فقط به کل مقدار چربی که برداشته شده است می پردازد. وقتی صحبت از روش سنتی می شود، نمایه و ظاهر تمام شده هدف اصلی نیست. لیپوساکشن محیطی همچنین نتایج جامع تری را برای کسانی که به دنبال داشتن اندامی خوش فرم در زمان کمتر هستند، ایجاد می کند.

لیپو ۳۶۰ می تواند به هر کسی که به دنبال رسیدن به اهداف ظاهری و دستیابی به قسمت میانی باریک تر و صاف تر است کمک کند. مزایا عبارتند از:

 • شکم صاف تر
 • فرم دهی و باریک کردن پهلوها
 • ظاهری صاف تر و تناسب همه جانبه
 • قابل ترکیب با دیگر عمل های پیکرتراشی بدن و تزریق چربی در قسمت‌های بالا و پایین تنه، مانند لیفت باسن برزیلی.
 • اگربا رژیم غذایی و ورزش به اهداف کاهش وزن رسیده اید، اما همچنان با نواحی مشکل دار سروکار دارید، لیپو ۳۶۰ می تواند راه حل بسیار موثری باشد.

هزینه Lipo 360

قیمت ها می تواند بسته به سایز بیمار، طول مدت عمل و نوع بیهوشی مورد استفاده متفاوت باشد. هنگام مقایسه قیمت برای روشی مانند لیپو ۳۶۰، بیماران باید همیشه مطمئن شوند که روش های مشابه را با هم مقایسه کرده اند. همیشه در مورد همه چیزهایی که یک روش شامل می شود بپرسید. روش‌های زیبایی شامل تغییراتی در بدن شما می‌شود و یک سرمایه‌گذاری مالی عمده است، بنابراین مشاوره حضوری و برنامه‌ریزی شخصی و قیمت‌گذاری ضروری است.

مراقبت های دوران نقاهت

پس از انجام عمل، یک دستورالعمل مراقبتی از دکتر حمید رضوانی دریافت خواهید کرد. به طور کلی، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر فعالیت های روزانه را ظرف چند روز از سر بگیرید و فعالیت های بدنی شدیدتر را بعد از دو تا سه هفته از سر بگیرید. درد خفیف، تورم و کبودی طبیعی است، اما بیماران باید در صورت وجود درد شدید، خونریزی یا هر گونه علائم عفونت، فوراً با پزشک یا پزشک خود تماس بگیرند.

نتایج پس از کاهش تورم قابل مشاهده خواهند بود ولی برای مشاهده نتایج کامل باید دو تا سه ماه صبر کنید. با یک رژیم غذایی سالم و ورزش، لیپو ۳۶۰ می تواند نتایج طولانی مدت رضایت بخشی را ارائه دهد.

منابع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *